Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Prostě Amíci jsou jiní...uvědomte si to už, vy všichni, co dáváte odpady. Ten seriál má mít morální charakter hlavně pro USA děcka, tak si to uvědomte. U nás se díváme na Ordinace a Ulice v Americe na Norrise😂 To, že Chuck neumí hrát je sice pravda, nicméně za to, že natáčí v mém milovaném Dallasu dám 3.

Správní chlapi nosí černou (1978)

Na film s Norrisem slušný. Jediný co bylo opravdu strašný byl Chuckův blonďatej knír a odbarvený háro. To mu fakt nesluší. Ale jinak jako oddechovka dobrá a i ta baba co mu sekundovala se tam hodila. Takže za mě 3 hvězdy a kdo máte rád béčka, doporučuju.

Ruský dům (1990)

Jo, opravdu to je nudné...ale romantické scény Seana s Michelle jsou super, charizma Conneryho k tomu pasuje. A líbily se mi ruské lokace.

Sám proti teroru (1988)

Na Chucka nadprůměr. Konečně vypadá jako člověk co má normální emoce.-)

Já, Patrick Swayze (2019)

A já mám zrovna film Město radosti ráda. Chlap s velkým CH,který odešel příliš brzy.

Sára (1997)

Co jančíte? Však to nemá s Leonem nic společnýho😉 Já chtěla romanťák s hezkým chlapem a dostala jsem ho. Holčina byla taky pěkná, navíc to bylo i vtipný. Za mě spokojenost.

Mžitky (2016)

Prásknu na sebe, že filmy si většinou nevybírám podle režiséra, ale podle fyzických sympatií k herci. Ale toto byl po dlouhé době film, který mne rozsekal. Jako bych byla tam, s těmi postavami. Skvěle zachycená atmosféra, reálie...hned na začátku (SPOILER) scéna se spouštěním Stalina, jak do něj malíř udělal berlí ten štych a následná návštěva policejní stanice(KONEC SPOILERU). Celé to gradovalo až mi z toho bylo nevolno. Linda je na sošku, excelentní výkon.Myslím, že vystudoval uměleckou průmyslovku a ty končetiny si opravdu nechal amputovat. A i když zrovna nemluvil, v pohledu měl vše. Líbila se mi i představitelka jeho dcery. Když jsem se pak dočetla, že režisérovi bylo v té době 90 let. No musím prostě vyseknout pět hvězd a poklonu všem.

V Mosulu (2018)

Viděla jsem rozbombardovaný Sinjar i Kobani. Už bez bojů ale mrazilo mne...u tohoto jsem brečela, ty děti byli moc i na mne. Všechna čest Janě Andert a dávám plný počet.