Albertův odkaz (2009) (TV film)

Podle mne podhodnocený film, který má ale myšlenku. Typický britský humor, skvělé obsazení. Na pět * to není, ale už kvůli tomu castingu pod 4 * nejdu.

Bez lítosti (2023) (seriál)

DowneyLover: Pusťte si Legendy kriminalistiky...

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Tak musím říct, že mě to velice příjemně překvapilo. Nevyhledávám asijské filmy, a tohle jsem koukla jen abych měla komplet Marvel filmotéku a pecka. Po druhé půlce se to rozjede co se triků týče, za sebe jsem byla spoko s různýma "zvířátkama". Hlavně drak, u toho se mi až zatajil dech. Obsazení se mi také líbilo, ač asijské herce neznám, neměla jsem problém. Osobně jsem hodně fixovaná na původní postavy a tady mi novej origin přišel k duhu. Rozhodně bych tu čekala lepší hodnocení.

Kód Enigmy (2014)

Sjíždím teď Benedicta, musím říct, že asociálové a mešuge mu opravdu jdou😉 Film mě bavil, vypravěčský styl super, Ben se krásně i jen poslouchá. Jediné co mi vadilo, byla Keira, pro mě to nikdy nebude nějak extra herečka.

Rodiče - Bez spánku (2020) (epizoda)

Děti nemám, takže jsem myslela, že mě to nezabaví. Ale když se řešilo, že rodiče dali vnuka spát, hned mi vyběhla scéna u nás se synovcem :-D Takže jo, ale trošku víc vulgarit než bych u dětí čekala...

Hawkeye - Na schovku (2021) (epizoda)

Tak už by se to mohlo trochu někam pohnout, ale dobrá vtipná oddychovka. A zábavná😉 Ti dva maj dobrou chemii, takže se mi na plátně líběj.

Hawkeye - Hrdinům se vyhýbej (2021) (epizoda)

Mně se to líbí, i když zatím se to rozjíždí. Já mám celkově ráda Clintovu postavu (a J.Rennera jako herce), takže jsem ráda, že je seriál, a ne původně avizovaný film. Ještě jsem zvědavá jak zakomponujou Clintonovu hluchotu, když v Avengers je to vynechané.

Hawkeye - Ozvěny (2021) (epizoda)

Konečně akcička. Echo byla super, a taky jsem se dočkala naslouchadla😉 Honička v autě taky skvělá, dost vtipných hlášek. Těším se na další epku.