• Krátkometrážní

Neotvírej! (2015) (amatérský film)

Pěkná kamera, ale příběhem to už klopýtá a po hororové stránce to není zdaleka naplněné.

Až oči mé se rozevřou (2015) (amatérský film)

Dokonalá atmoška. Podobná Spalovači mrtvol. Širokáč tam dělá hodně. Až na titulkové sekvence, které mě k tomu moc nesedí, je to dokonalé.

To není moje sestra! (2015) (amatérský film)

Většina záběrů je opravdu kvalitních, o maskách nemluvě. Ale všechna ta paráda tu nějak zvítězila nad celkovým vyzněním.

Prstýnek (2015) (amatérský film)

No ono by to nebylo tak špatné, kdyby se trochu lépe pracovalo s natočeným materiálem. Použít záběry tak, jak vypadnou z kamery, bez jakékoliv úpravy nejde. Ale koukatelné to rozhodně bylo! :)

Mysterium tremendum (2015)

Pěkně natočené a zpracované. Má to dobré barvy a dobrou kameru. Jedna jediná výtka je jenom ta, že některým aktérům jejich herecké výkony nejdou věřit, protože mluví příliš uměle. Ale pokaždé to přetluče dobře zvládnuté obrazové vyprávění.

Mikro Dílna (2009) (amatérský film)

No .. taková sranda pro vlastní pobavení - myslím, že účel to splnilo.

Standardní situace (2010) (amatérský film)

Šíleně dlouhé na to, co to sděluje. Ale i na to, v jakém roce to bylo ještě točené, to je v celku povedené.

Multitasking (2014) (amatérský film)

Bylo to až moc dlouhé. Obdivuji herce, kteří dovedli zahrát tak dlouhý záběr. Ale i ten mohl být ozvláštnění - třeba pomalým nájezdem, potom zase třeba odjezdem - zkrátka pomalým pohybem, aby jsme se po minutě nezačali nudit. Ručička míry pozornosti byla fajn, ale kdyby byla řešená jinak a ne tímhle "budíkem", který nevím, co přesně má být, ta by to bylo lepší. Deformaci záběru bych si také odpustila. Lepší by bylo, kdyby se záběr posunul směrem dolu a ořízl se, než aby se takhle nehezky splácnul. Taky je škoda, že se tam nepracuje s barvou - barva vyznění vždy pomůže a je zapotřebí. Ale nápad byl dobrý.

Rakvičky a věnečky (2014) (studentský film)

Ale jo, bylo to pěkné. Sice nevím, co vedlo autory k tomu, že to je černobílé a proč kombinovaný zvuk s dabingem manželky tam nesedí, ale bylo koukatelné a fajn. V polovině jsem si myslela, že vrahem je ten kluk :D Zhlédnuto na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=HxcWVbCaKtY