Hrůzná minulost (2012)

Takové druhy filmů mě dokonale uspávají a nudí,ale 2* dávám.35%.

Na cestě - Na cestě po Podhorácku (2012) (epizoda)

Protože v tomto regionu mám chatu, konkr. v Kramolíně, dávám za tento dokumentární díl 5*. Dobrá práce kameramana. Jen škoda, že tam občas byly trochu zbytečnosti, např. pálení čarodějnic. Mohly tam být třeba nějaké památky např. rozhledna Babylon, něco více o el. Dukovany, hrady, Oslava, zámek Jaroměřice, atd. Přesto dávám z milosti k regionu plný počet hvězd a 84%.

Oui, šéfe! (2012)

Mně se tahle komedie o vaření velmi líbila, s Jeanem Renem a Michaëlem Younem. Hraná verze Ratatouille byla skvělý odpočinkový film, i pro zasmání. 😁 Hodnotím 70%.

Nedotknutelní (2011)

Český Lev 1 : Nejlepší zahraniční film.Celý film jsem se doslova tlemil a zaujalo mě to, že je film podle skutečného příběhu. Omar Sy a jeho herecký výkon v tomto filmu byl fantastický.Mohl bych o tom psát ještě hodinu, ale jako kritiku by dramakomedie zaválela na 90%.

Zkažená úča (2011)

Pěkně provedená parodijní komedie na učitelku,do které se Cameron Diaz bezpodmínečně hodila.Na Elizabeth bylo vidět,že chce chlapa v balíku a sem tam i nějakej sex.Nevím,jestli se mi to zdá,ale ho dně podobnej film je i Santa je úchyl,který parodijuje Santu.Takovej lepší průměr.60%.

Megažralok versus crocosaurus (2010) odpad!

Sr*čka všech sr*ček. Doporučuji shlédnout video od Maceho na YouTube, "Dívám se na nejhorší horor všech dob". Taky právě z tohoto videa snímek pouze znám, ale na názor to stačí... Jak film, tak to video je sice hovadina na Ntou, ale právě proto se na těchto dvou tvorbách s chutí ujedete. 😂 Film ale stál za velký kulový. Je vidět, že režisér má oblibu v takovýchto filmech, a to mluvím i o jejich názvech... 🙈👎🦈

Prostřeno! (2010) (pořad)

Tohle není tolik o vaření jak jej jméno pořadu představuje.Jde o to, abyste poznali, co jsou lidi zač.Dají klidně 2 body, aby měli větší šanci vyhrát=trapas.Jako pořad je to celkem fajn, proto hodnotím 50%.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Tento úspěšný TV pořad se Zdeňkem Pohlreichem plný vaření mě celkem nadchnul. Dobré Pohlreichovy hlášky, ke kterým se vždycky rád zasměju.Tomuto TV Pořadu uděluji 75%.

Avatar (2009)

Oscar 3 -Vizuální efekty,kamera,výprava + 6 nominací -režie,nejlepší film,střih,střih zvuku,hudba,mix zvuku.Zvláštní Sci-Fi film, k tomu nejde skoro nic jiného dodat.65%.