Turbulence 2: Strach z létání (1999)

Dalo se na to dívat, nesouhlasím s hodnocením většiny.Žádný propracovaný scénář tam nebyl, žádní známí herci, prostě moc jednoduché.Přesto to beru zase z té strany, že sem se nenudil, pořád akce.Mé bídné hodnocení vychází na 32%.

Frajer Luke (1967)

Oscar 1 : Herec VR George Kennedy + 3 nominace: Hudba,herec HR Paul Newman,scénář.První půle sahala díky výborně zpracovaném ději a svému roku vydání na 97%, avšak druhá část mě ohromila pouze ze 70%, sečtu, vydělím dvěma a vyjde mi 84%, což znamená těsných 5*. Podobné nejlepšímu filmu Vykoupení z věznice Shawshank, který se mi líbil o chlup více, ale tento film si zaslouží velký aplaus. Kennedy ukázal své mistrovské kousky, které mu byly oceněny Oscarem. Newmanova životní role.

Sůl nad zlato (1982)

Průměrná Západoněmecko-česká pohádka zfilmovaná po knize od Boženy Němcové.Na Vánoce se na ni v televizi rád podívám.55%.

Frigo na mašině (1926)

Na ty roky to byla celkem zábava. Keatonova životní role bezpochyby.Chaplin je sice jiná liga, přesto tento němý film od Keatona doporučuji.70%.

Temný rytíř (2008)

Oscar 2 : Herec VR Heath Ledger,zvukvé efekty + 6 nominací : Střih,kamera,vizuální efekty,výprava,masky,zvuk.Christopher Nolan, před kterým smekám předvedl neuvěřitelný výkon.Bale není zrovna můj šálek kávy, přesto mu za takovýto herecký výkon tleskám.Film pro mě na úrovni Spider-mana.Zimmer mi taky ukázal, že je to PÁN skladatel.Celkový dojem je 75%.

Rivalové (2013)

Nejlepší závodní film v dějinách.Tomuto bezchybnému filmu nejde nic vytknout ani hercům, kteří své herecké výkony podali s velkým a slavným úspěchem.Je to samozřejmě jak je zařazeno mezi žánry životopisné, ale chybí tam dokumentární a zato tam akční nemá co dělat.Kvůli tomu přece nesnížim hodnocení. Bruhl a Hemsworth si počali nejlépe s Morganem.Výborný film doporučuji.88%.

Madonna: Secret (1994) (hudební videoklip)

Nejlepší videoklip od Madonny 90%.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Oscar 4 : Střih zvukových efektů,zvuk,masky,vizuální efekty + 2 nominace : střih,kamera.Bez diskuze nejlepší díl a vůbec nejlepší dílo Jamese Camerona, díky Terminátorovi se zosobnostnil a je taky tak oblíbený.Herecký výkon Arnolda Schwarzeneggera byl bez jediného zádrhelu.Co se týče mě a mého pocitu, musím dát pouze 4*, z důvodu: od půlky filmu do 100. minuty jsem se moc nebavil, z toho vyplývá naprosto zasloužených 82%.

Tenkrát na Západě (1968)

Čekal jsem teda daleko víc, když vidím hodnocení.Harmonik a Fonda zde působili nejlépe, jinak co dodat.65%.

Nedotknutelní (2011)

Český Lev 1 : Nejlepší zahraniční film.Celý film jsem se doslova tlemil a zaujalo mě to, že je film podle skutečného příběhu. Omar Sy a jeho herecký výkon v tomto filmu byl fantastický.Mohl bych o tom psát ještě hodinu, ale jako kritiku by dramakomedie zaválela na 90%.