Výměna (2008)

Ani jeden ze šesti uvedených žánrů neoznačuje pojem "psychologický", přitom film na mě působil nejvíc psychologicky. 😱 Nechápu, jak se něco takového někomu mohlo přihodit, pokud je tento film založený na až takovéto pravdě přesně do puntíku. Angelina Jolie v hlavní roli docela i těžko poznatelná, ale především výtečná. Clint Eastwood se ujal skutečně výstavního snímku. 👌 Zbytek herců, hudba, atd., vše v naprostém pořádku. Jen se tam přehnaně často mluvilo. 😀 I děda Jirka, který film sledoval se mnou, byl moc spokojen. 😁 Žasnu. 85%. 🔥

96 hodin (2008)

Akčňák s Liamem Neesonem zahraný na jasných 5*.Neesonova drsňáctví na mě udělalo dojem.Jen se mi ta hodina a půl zdála hrozně krátká.87%.

Chata smrti (2007)

Odpočinkový béčkový horor. Film jsem neviděl celý, ale na názor mi to asi stačí. Nebýt filmu nahraného na YouTube, tak bych o něm asi jen tak nevěděl... Ale nějak by mě to netrápilo. 😂 Lokalita, ve které se film natáčel, se mi docela líbila. Hodně jednoduchý film ve všech směrech, ale pro jednoduchého člověka jako dělané na míru. 😂 Samozřejmě to byl vtip a film sahal na horší průměrné příčky, nic fenomenálního... I přesto s přihmouřením oka dávám těch ztrápených 45%. 🤨

Kněz je poděs (2007)

Typická průměrná americká komedie. Viděl jsem sice jen útržky z filmu, ale na 50% bych to viděl asi, i kdybych to viděl celé. 🙂😄

Motel smrti (2007)

Klasický, ale dost slušný pro mě horor. Akorát většina filmových motelů v reálném světě neexistuje, nemění to ale můj názor na film. Film by se většině zdál naprosto průměrný, ale mě takovýto druh filmu s motely, atd. prostě vyhovuje. Nejlepší scénka byla, když David telefonoval v budce a rozjelo se po něm auto, to byla nečekaná akce. Ještě ty podzemní tunely stály za uvedení, dávám 75%.

Probuzení tmy (2007)

Čtrnáctiletému Strážci světla Willu Stantonovi se dějí divné věci.Brzo zjistí,že je sedmým synem sedmého syna.Alexander Ludwig je mladý sympaťák.60%.

Reservation Road (2007)

Velice solidní, už od pohledu americký film, který jsem nedávno shlédnul v televizi. Nevidět ho v televizním vysílání, tak bych o něm asi ani nevěděl, jako většina neví doteď, podle počtu hodnocujících... Pro rodiče s malými dětmi docela psychologické téma, vžívají se do oné situace (Viz můj taťka). Skvěle si zde počal Joaquin Phoenix, zároveň i Mark Ruffalo. 👍🔝 Konec jsem popravdě (nejen od nich) čekal trochu vypjatější, napínavější a né že si ho domyslíme sami... Každopádně to je věc názorů... Být toho, neštítil bych se ohodnotit 5*, ale díky poslední čtvrthodině srážím jej na 4* a 78%.

The Sharp End (2007)

a)krásné záběry b)neuvěřitelné,co ti borci zdolávají c)fakt bomba

Uvnitř (2007)

Čekal jsem teda trochu více.Kromě toho, že film měl příšerný dabing, se ani film moc nepovedl, šlo jenom o drastický krvák, který nemohu hodnotit více jak 2*.Něco málo to mělo do sebe, avšak vizuální efekty: dítě v břiše,triky s nůžkami ... .Dojem je slasherový 35%.