Adam: The Mirror (2017)

Dvojka Adama vypadá až moc dobře, a proto je stopáž až tak moc krátká. Je to velká škoda, protože vizuální stránka je báječná a námět nevypadá vůbec zle.

ADAM: 3. díl (2017)

Skvělý, emotivní, nechutný a nejlepší počin Neilla Blomkampa. Tohle si zaslouží víc než devět minut.

Ad Astra (2019)

Nakonec tomu nemůžu dát ani ty dvě hvězdy, protože ten film neměl v podstatě vůbec nic. Nejhorší počin Brada Pitta. Chaotický bezemoční nesmysl.

Afrika (2013) (seriál)

Ani nemá smysl sem vypisovat, co všechno se mi v seriálu líbilo. Každý díl měl takových momentů spoustu a BBC jen potvrzuje, že v současném světě přírodopisných dokumentů nemá konkurenci. A zaslouženě.

Afrika - Afrika - budoucnost plná nadějí (2013) (epizoda)

Klasické Attenboroughské zakončení s přiblížením civilního světa v divočině a s prognózami budoucích let. BBC je v tomhle špička.

Afrika - Kalahari (2013) (epizoda)

Pouštní zoufalství o kapku vody smícháno s vychcaností dronga a s famózním duelem žirafích samců. Absolutní kino.

Afrika - Kongo (2013) (epizoda)

Vranule nám ukázaly, jak funguje průměrná česká rodinka i v zahraničí. Žabí souboje o partnerku byly famózní, stejně tak making-of záběry.

Afrika - Mys Dobré naděje (2013) (epizoda)

Samotné natáčení karet obrovských by si těch pět hvězd zasloužilo. K tomu nám ještě tvůrci jako bonus naservírovali hromadnou honičku sardinek a další kinematografické pochutiny.

Afrika - Sahara (2013) (epizoda)

Skoro by si lidi řekli, že není možné udělat kvalitní padesítiminutový dokument o zvířatech žijící na Sahaře. Světe, div se, opak je pravdou. Tihle blázni to zase dokázali.

Afrika - Savana (2013) (epizoda)

K tomuhle nemám slov. Emoce dneska řádily v plné palbě.