Santek

IT administrator

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 5.8.2010  22:05
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Některé epizody mají z informačního hlediska pro mladé páry značnou přínosnou hodnou, ale celkový děj je bohužel velice labilní a nerozhodnost autorů je zde dobře pozorovatelná. Takže já já říkám jako předkrm ano, ale jako hlavní chod by to bylo neucelené.

• 19.5.2010  23:24

Příjmená a milá romantická komedie. Sice režie jako z USA roku 1986, ale mně podobné filmy občas vyhovují.

• 4.5.2010  22:59
    Mazec (TV pořad) (2010)

Na zabití dobrý, na zabití času.....

• 11.2.2010  22:32
    Stahovák (TV pořad) (2009)

Je to stejné jako každý jiný seriál, který krade videa z Youtube. Horší podprůměr.

• 7.1.2010  15:48
    Byla jednou jedna planeta (TV seriál) (2008)

No tak první díl je těžce nestravitelný ekofašistický blábol. Problémy jsou, ale takhle to podat. To jsem nezažil. Je to plné ekologických klišé, které jsou jako z úst ekofanatiků, kteří jen umí kritizovat, ale kloudné řešení nevymyslí. Tohle je vymívárna pro dětské mozky a omezuje jejich vlastní pohled a možné nové řešení věcí budoucích. Cpát dětem do hlavy ekofašistické klíše, to fakt neberu.

• 1.1.2010  22:51

I když jsem si tuto kapeku nikdy sám od sebe nepustil, tak jejich skladby znám a docela se mi líbí. Takže jsem uvítal dokument o kapele a povedený dokument. Jak to vypadá tak z původních čtyřech členů je na živu už je Michelle.

• 11.9.2009  23:05
    Krysy 2 (TV film) (2004)

Odpad už jen za tu úvodní scénu kdy leží holka ve vaně, začnou jí tam padat krysy a jí nenapadne z té vany vyskočit a utéct pryč. Jenom tam sedí a krysy rukama odhání. Větší krávu svět nezažil. Ženská "pipna" když vidí krysu, tak nečeká až k ní příjde, ale s křikem uteče.

• 31.8.2009  19:44
    Pekelná kuchyně (TV pořad) (2005)

Urážky, ponižování, stres a vulgarita. Prostě klasická pokleslá zábava. To už je mnohem lepší ten Pohlreich s jeho "Ano, šéfe!"

• 6.8.2009  22:52

Ta se dívám, že jedině divočák pochopil proč byl tenhle film natočený: Divočák píše >> "Tenhle film by měli povinně pouštět všem těm "white pseudo hip hop gheto nigga" debilům, které každý den hojně potkáváte po městě a kteří se ve drahých značkových hadrech za peníze od maminky potulujou po ulících, hulí po parcích, na každém druhém kroku hodí nějaký tan "freestyle" a myslí si, jak strašně nejsou "Khůůůl". Konečně by jim snad aspoň trochu docvaklo, jak moc je všichni kolem nich mají za blbce." --- Přesně tak to vidím já .-)

• 29.5.2009  23:53

Když se vykašleme na politiku a předlohu Parála, tak sám o sobě je to nudný film bez vtipu.

• 12.5.2009  23:16
    Tyranosarie (TV film) (2004)

Náhodou, zajímavé sci-fi. Mělo to nápad, dobrou atmosféru a taky vtip. Já to beru .-) K tomu se dá těžko něco víc psát. Kdo chce ať se na to podívá. Podle mně si dal autor filmu docela záležet a já to dokážu ocenit.

• 21.4.2009  16:04
    Brainiac: Šílená věda (TV seriál) (2003)

Taky si myslím, že ten pořad je strašně senilní. Ty pokusy jsou směšné a trapné. Nedá se na to moc dívat. Viděl jsem pár dílů a dokonce mi to začalo lézt na nervy. Takže Odpad....

• 7.4.2009  19:24
    Den D (TV pořad) (2008)

Pořad se mi líbí. Ale nelíbí se mi, že vlastně podle těch investorů jsou všichni účastníci neschopné paka. Byly ochotni investovat jen do rozjetého produktu na němž je zisk 40 tisíc na kus. Já myslel, že ten pořád bude o ochotě investovat do dobrého nápadu. Ale bohužel je to o něčem jiném. Tak kdo pak jsou všichni ti úspěšní malí živnostníci a podnikatelé v ČR, když tedy nikdo nemá pořádný nápad hodný investice? >> Je docela sranda sledovat lidi, kteří jsou přesvědčeni, že jim nějaká kravina dokáže vydělat peníze.

• 27.3.2009  23:12
    Vinobraní (1982)

"Málo facek jsem ti dal hochu, málo...." >> Toho se držme!

• 17.3.2009  19:10
    Nahá jsi krásná (TV pořad) (2009)

Mně se nelíbí, aby místo toho, že se sebou budou ty holky něco dělat. (myslím hubnout a nežrat), tak je ještě utvrzují v tom jak jím to teď sluší. Což samozřejmě není pravda. Je fajn mít, vetší sebevědomí, ale ještě lepší je taky dobře vypadat. S takovým pořadem v ČR se všechny holky vykašlou na hubnutí a aerobic, protože jsou přece krásné jaké jsou. A to je blbost. Tenhle pořad je naprosto špatně postavený a nelíbí se mi jeho idea. Sakra, tady nejsme v USA. Češky jsou krásné jen hubené!

• 12.3.2009  18:04
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Já jsem v pár restauracích pracoval a musím říct, že až tak tragické jako v té první hospodě z pořadu to je málokde. Ten co tam vařil to je snad původně zedník, jinak si to neumím vysvětlit. Tenhle pořad beru a chválím. Aspoň budou lidi vědět kde nemají chodit .-) Není to až tak zábavné, ale ten přínos české kuchyni to může nějaký mít. Tedy myslím českým restauracím. Česká kuchyně je v pohodě. // PS: Když si někdo koupí hospodu a není z oboru, tak jak by to asi mohlo dopadnout, že. A největší sranda je, že majitel neochutnává co jeho kuchař vaří. To je tedy exot ten pan majitel z prvního dílu :-(

• 28.2.2009  00:26
    Zeměmoří (TV film) (2004)

To je pořád jen Pán prstenů. Sakra jsou přece i jiné fantasy. Já si někdy připadám jak v monopolní společnosti. Podle diváků je nejdříve pán prstenů a pak dlouho nic. I pán prstenů na hluchá a slabá místa. Mně se tohle líbilo. Já jsem tuhle knihu taky nečetl a na to, že to byl televizní formát, to bylo velmi hezky zpracované. Ten závěr byl překvapivý.

• 9.2.2009  17:53

Pro mně je tohle dokonalé zachycení nálady doby minulé a k tomu ještě tehdejší pohled na futuralistické pojetí domácnosti. A to pohrdání snobstvím, přepychem a byrokracíí z filmu jen srší. Z filmu je poznat láska k dětem, cyklistice, životu na vesnici a pejskům. Ten člověk snad musí být lidumil. Když se dívám na jeho filmy vždy se mi vybaví má dětská hravost, díky které jsem se v útlém mládí dokázal bavit prakticky celé dny. Já se v podstatě dokážu v určitým směrech s postavou pana Hulota docela ztotožnit. Jeho způsob života mně baví a fascinuje. Jeho postava je v podstatě přerostlé dítě, které se nedokáže zcela přizpůsobit světu dospělých a žije ve svém vlastním světe. Když mi bylo asi patnáct, tak jsem jednou jen tak zapnul televizi a tam hrál tenhle film. Ihned jsem věděl, že to chci vidět do konce a nemusím už nadále přepínat kanály. Film časem zraje jak víno a stáří 50 let filmu velice svědčí. Uvidíme jak to bude v budoucnu. PS: Jo a taky jsou tam nádherné auta a ta scéna jak odhánějí prodavače koberců je bomba. Ten film se musí vidět. :-)

• 27.1.2009  02:50

Marigold: Taky mi tady ta jeho postava svou stylizací připomněla Vlastu Buriana v nějaké jeho mladší roli. Když jsem byl mladší, tak jsem neměl Tatiho rád, ale postupem času jsem si jeho filmy oblíbil. Škoda, že toho nenatočil víc. Ale jinak je to podle mně film od Tatiho nejvíce úsměvný. Ta scéna s náklaďákem mně dostala :-)

• 25.1.2009  22:22
    Fígle (2007)

Geniálně ztvárněná dětská hravost, dětský pohled na svět a docela zajímavý pohled na způsob jakým je podvědomě ovlivňováno lidské chování a rozhodování.

• 23.1.2009  01:47
    Na Západ (TV seriál) (2005)

No já čekal, že to konečně bude parádní seriál o divokém západu. A ono je to zatím historický šestidílný film o vyhlazení indiánů. Takže opravdu nevím jak hodnotit. Historicky korektní díla a dokumenty moc nehodnotím, tam bych musel hodnotit jen ty fakta, kostýmy, způsob kamery a to bych musel dát 100%. Jenže tady je ještě ten příběh, postavy atd. Postavy jsou určitě zajímavé, ale ten příběh je dost mnohačetný a než si na něco zvyknu, tak už je to pryč. Takže dávám 60%, protože po třetím díle bylo velké zklamání ten rozházený děj, mrtvé větve příběhu a velká rychlost jakou se děj ubírá ku předu. Tohle téma by si zasloužilo minimálně 30 hodinových dílů. První a druhý díl byl dobrý, ale ten třetí to už podle mně dost pokazil :-(

• 19.1.2009  11:46
    Máte doma uklizeno? (TV pořad) (2003)

Nevím jak tohle hodnotit. Jestli mám hodnotit odvahu ukázat světu jaké mají v Americe prasata, tak to pak dávám plný počet. Jinak je to odpad. Ty lidi jsou zralí do blázince. Mít takový bordel doma a ještě se s tím cpát do TV. Na to se vlastně ani nejde dívat :-(

• 17.1.2009  01:07
    Banket 3 (2004)

Absolutně bez fantasie. Jako prostředí jednotlivých scének dobrý, ale ten samotný akt bylo porno klišé. Aboslutně bez fantazie a nápadů. A navíc se to odehrávalo v každé scéně pořád stejně. Lízačka, kuřba, soulož. Pro romantický večer absolutně nepoužitelné.

• 12.1.2009  23:57

Není to komedie, protože se tam není čemu smát. Není to drama, protože není s kým soucítit. Celé je to vlastně taková bezbarvá koncentrovaná nuda. Je to taková dětská blbovina a té romantiky je tam jen malá špetka.

• 9.1.2009  02:35
    Hotel Babylon (TV seriál) (2006)

Seriál je stejně zvláštní a zajímavý jako seriál Podfukáři. Dost podobný styl a doprovodná hudba. Mně se Podfukáři líbí a tak se mi líbí i tento seriál. Je to prostě zase něco jiného a s realitou to moc nesouvisí. Smíchy sice nepuknete, ale tento seriál vám přivodí milý a přirozeně sympatický úsměv na tváři. A ten čas rozhodně za to stojí. Dokonce mám pocit, že by to ode mně mohlo časem získat plný počet. EDIT: Tak už ten plný počet po třetí serii ode mně má.

• 15.12.2008  23:12
    Bimboland (1998)

Je to takové mírně erotické, francouzsky romantické, Freudovsky filozofické, platonicky noblesní, výstižně pravdivé a vůbec prostě milé .-)

• 2.12.2008  00:29
    Hancock (2008)

Pro mně to bylo jen průměrné drama o muži, který umí něco víc než ostatní, ale neumí se prodat. Ty vtipy tam byli kde? Pro mně to bylo 100% drama bez dalších příměsí. Až moc sebemrskačské a utrápené. Byl to film jak na sobotní ráno, film na který za pár dnů zapomenu.

• 25.11.2008  22:08
    CoMyJenVíme!? (2004)

Fanatické, náboženské, přehnané a nevědecké. Tyhle trapné kecy nemají s kvantovou mechanikou nic společného. Nebo snad věříte, že jsme superbytosti a můžeme svou myšlenkou změnit svět? Anebo když se budeme hodně soustředit, tak třeba můžeme uhodnout čísla do sportky.... No paráda! Tohle je krásná ukázka toho, jak se dá překroutit a zneužít věda. Raději si o kvantové mechanice přečtěte nějakou opravdovou vědeckou knížku.

• 19.11.2008  23:01
    Soukromé pasti (TV seriál) (2008)

Podle mně je to vůbec jeden z mála seriálů, který dává hodně k zamyšlení. Viděl jsem zatím polovinu dílů. Třeba ten první díl o těhotenství versus kariéra byl fakt povedený. I další samozřejmě. Tenhle seriál vlastně shrnuje stěžejní okamžiky v životě skoro každého z nás, ty situace nás možná čekají. Seriál nám tak dává příležitost promyslet si své kroky dříve, než vůbec nastanou. Pomáhá nám tak do určité míry vyhnout se špatným rozhodnutím. Je to hodně k zamyšlení nad sebou samým a svými záměry (cílem) v životě. Jsou v něm dobře vystiženy hlavní neduhy dnešní společnosti jak je vnímám já. Seriál je vůbec celý jako ze života a krásně reálný svou podstatou děje. // Jako velkém plus vnímám to, že ty epizody nemají happyend a většinou to vlastně ani není dořešeno . Ten ostatně mnohdy nepřichází ani v běžném životě. O to větší jsou pak následky každého lehkovážného rozhodnutí o důležitých věcech týkajících se nejen nás samých, ale i našich blízkých. // Nehodnotím kameru herce nebo režii. Hodnotím to poselství, reálnost situací a ten obrovský prostor k zamyšlení pro každého diváka.

• 11.9.2008  23:59
    Deadwood (TV seriál) (2004)

Westernových seriálů moc není a tak se každá snaha cení. Seriál je to velmi osobitý .Co se ztvárnění a postav týče jsou zajímavé a pestré. Bohužel ten děj je takový všelijaký tak nepůsobí jako lákadlo ke sledování. Ono se tam totiž v podstatě nic moc neděje. Viděl jsem to do půlky druhé serie a už mně to přestává bavit sledovat. Nové epizody nic moc nového nepřináší jen více a donekonečna rozmazávají předchozí děj. Chce to lepší scénář. Nejlepší na seriálu je asi úvodní znělka. Co jsem slyšel tak seriál "Na Západ" je asi lepší.

<< předchozí 1 2 3 4