kellne

kellne

David Kellner

okres Hradec Králové
YouTuber

homepage

2 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 26.10.2018
  Batman Ninja (2018)

  Batman Ninja cestuje napříč časem kvůli stroji času. Tento stroj přesune většinou Batmanových nepřátel do feudálního Japonska. Do této doby se nakonec dostane i Batman s pár spojenci. Mezitím si padouši zaberou a rozdělí území Japonska. Batman vyčerpá veškerou svou techniku skoro hned, a tudíž musí spoléhat na svůj intelekt a na své spojence. Jejich cílem je nastolit pořádek v Japonsku a vrátit se do současnosti.

  • 4.12.2016
  Rovnost (2016)

  Naomi Bishop (Anna Gunn) je investiční bankéřkou. Jejím cílem je získat lepší pracovní reputaci než mají mužští kolegové ve finančním sektoru, ve kterém pracuje. Když se Naomi povede získat novou technologii IPO, musí čelit závisti nejen od kolegů, ale i od jejích mocných klientů. Naomi se musí vypořádat i s dalšími komplikacemi, když kolegu v práci začne vyslýchat FBI. Hrozba zrady kolegy, na něhož spoléhala, může všechno zničit.

  • 28.11.2016
  Don't Think Twice (2016)

  Jack (Keegan-Michael Key) a jeho přítelkyně Samantha (Gillian Jacobs) jsou perfektní pár. Také se jako tým účastní populární soutěže o nejlepší vtipálky v New Yorku. V týmu jsou spolu jako rodina, ale každý má své sny o tom, že bude účinkovat v týdenní TV show "This Weekend Live".

  • 28.11.2016
  The Hatching (2017)

  V den, kdy zemřel jeho otec, se Tim Webber (Andrew Lee Potts) vrací do své rodné vesnice Somerset. Pomalu zjišťuje, že něco ruší idylický život mírumilovných obyvatel. Lidé začnou mizet a objevují se části těl. Zjistí se, že za vším jsou krokodýli. Strach a šílenství eskaluje. Tim musí napravit svoji tragickou chybu z dětství.

  • 26.11.2016
  Level Up (2016)

  Matt (Josh Bowman) a Anna (Leila Mimmack) jsou mladý pár, který žije v Londýně. Anna začíná svoji kariéru a ví, co chce. Matt hledá smysl svého života. Spolu jsou šťastní, ale napětí pomalu vzrůstá. Jednoho rána se do jejich bytu vloupou zloději a unesou Annu. Mattovi nechají jen mobil. Matt musí poslouchat rozkazy, a pokud neuposlechne, tak hrozí, že zloději zabijí Annu.