Prometheus (2012)

O co vam kurva ide ? perfektne prepojenie na prveho votrelca. Perfektna mystika a takisto hororove prvky. Bohapusta vyvrazdovacka na konci ? no a ? Aj keby sa niekto trtkal s mimozemstanom hlavne ze to pekne vysvetluje preco kto co kde

Vlk z Wall Street (2013)

Dilema. Z moralneho hladiska odsudenia hodny film ktory mladym ukazuje vzor v cloveku ktory trtka droguje a okrada ludi. Ale. Zivnostnik a podnikatel ktory sa snazi dostat hore / ako ja :) / si z pribehu toho cloveka vie zobrat vela. Bol to pre mna dost motivacny film. Samozrekme motivacny v tom ze sa netreba nikdy vzadavat ist si za svojim a verit tomu co robite nie okradat ludi / aj ked bohatych /. Janosikovsky a Robin hoodovsky princip neuznavam. No a ku kvalite filmu. Z Lea sa stava jeden z naj hercov a kazdym novym filmom to len potvrdzuje. Scena "mozgova obrna" stala za 6*. U mna slusne.

Sex Tape (2014)

Prva polovica za 2* a druha za 3a1/2*. Pomerne vela vtipov a gagov islo mimo mna ale bolo tam par scen kedy som sa pobavil. Misku vah k 3* naklonili hambate sceny / som zvedavy ci si kameron trufla na to sama alebo mala dablerku /

Hercules (2014)

Slusny film a hlavne uplne iny ako som cakal. V prvom rade je pre mna urcite doverihodnejsi herkules Dvejn ako Kevin Sorbo. Chybala mi tam ale mytolgia s Herkulom spojena. Keby to bol obycajny historicky velkofilm bude to za 4*.

300: Vzestup říše (2014)

Ako v inych filmoch ani tu sa mi Evicka nepacila a jej kozy ma obisli. Som velky fanusik prvych 300 a vzdy ked potrebujem zrysovat svoj kvader na kocky ako motivacku si pustil prave 300ku. Druha cast je kopie 1ky akurat termopilsky priesmyk vystriedalo more. Pozeralo sa na to dobre. Je to o * menej ako prvy diel. Chyba Leonides.

22 Jump Street (2014)

Prva polhodka filmu bola pomalsia a za zmienku stala snad myslienka s chobotnicou. Je ale pravda ze casom to naberalo na obratkach a bavil som sa velmi slusne. Par scen bolo prestrelenych a minuli ma humor, par scen bolo trapnych. Bavil som sa ale dost slusne. Akurat ze Channing nam pribral zmuznel a podla mna uz nie je vhodny na ulohy skolakov / ani tych na vyske /

Labyrint: Útěk (2014)

Knihu som necital. Hunger games sialenstvo ide mimo mna. Do kina som siel vdaka slusnym kritikam. Film to bol dobry. Nic extra ale € zanho zaplatene nelutujem. Napätie z neznama fungovalo. Ponorka fungovala. Na druhy diel pojdem. Lepsie 3*

Na hraně zítřka (2014)

Pre mna osobne jeden z naj filmov roka. Hned po tom co som vysiel z kina som si ho chcel pozriet znova. Nenasilny humor, vela akcie, zaujimava myslienka. Bluntku velmi nemusim na drsnacku mi tu nesedela. Vychutnal som si najme Cruisovu postavu a to aky to bol na zaciatku srac. Koniec mohol byt velkolepejsi, dlhsi ale cert ber. 100%

Úsvit planety opic (2014)

V priebehu filmu menej akcie ako som cakal. Ale zase od vypuknutia konfliktu sa to bohate vykompenzovalo. Dej si plynie pekne. Napätie sa stupnutie ako pre svetovymi vojnami a divakovy je jasne ze vojna je nevyhnutna. Aj ked som sapiens drzal som s opicami a Oldmanovu postavu by som najradsej dal dole ja sam :) Tesim sa na trojku