Aaltra (2004)

Belgicke minimalisticke prekvapeni o putovani dvou svihnutejch vozickaru z Belgie do Finska. V tomto snimku je opravdu dost cernyho humoru, vyplyvajici ze situace vozickaru. Zaver je opravdu k popukani :))) .Kdo ma rad ujety a cerny humor, ten si prijde na sve.

Abba at the BBC (2013) (TV film)

Sestrih vystoupeni skupiny ABBA na BBC.

A co Bob? (1991)

Vyborni Bill Murray a Richard Dreyfuss v tehle skvele komedii. Celej film jsem se musel smat :)).

Adam a Paul (2004)

Depresivni film o dvou ztrokotancich. Oba dva herci hraji sve role presvedcive, hlavne naivni Paul, ktery mel ve vsem smulu a vsechno schytal. Skoda, ze tento herec Tom Murphy zemrel v roce 2007.

Agent beze jména (1988) (seriál)

Je to prumerny akcni triller, protoze ve druhe pulce hodne drhne scenar. Nektere sceny jsou opravdu naivni.

Agent Palmer: Případ Ipcress (1965)

Michael Caine velmi dobry, hlavne jeho hlasky. Scenar dost pokulhava, ale kameraman si vyhral se zabery. Neco mezi 3 a 4 hvezdickami.

Agnes (1995)

Historicky film vypravi pribeh o posledni poprave na Islandu, ktera se odehrala v roce 1830. Zvlast poprava je drsna.

Agora (2009)

Povedene historicke drama ze 4 st. n.l.. Rachel Weisz velmi dobra. Jinak pro vsechny Hypatia neobjevila, ze Zeme obiha po elipse na to prisel az Kepler, je to jen fabulace scenaristy a rezisera. Necekejte od filmu, ze jsou presne zachycene historicke udalosti.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Rozjezd serialu velmi dobry. Uvidime, jak bude serial pokracovat.