Salvation - Neztrácet víru (2017) (epizoda)

Jako komedie to neni spatny :). Ted tam jeste nacpali Rusi a z mladyho Einsteina udelali Bonda :).

Salvation - Lidská zátěž (2017) (epizoda)

Neskutecna blbost. Scenar pisou lide s IQ tykve. tolik logicky bot, nesmyslu a kravin, to se jen tak nevidi. Neskutecnej mix hovadin, neco na zpusob pejska a kocicky, kdyz delali dortt.

Prcek (2017) (seriál)

El Chapo je oproti Narcos horsi. Serial konci v roce 1993, kdy El Chapa zatkli v Salvadoru a prevezli ho do Mexika do vezeni. Uvidime o cem bude druha serie, protoze El Chapo byl ve vezni 8 let. Sceny z vezeni mi nehraji, jak to ve skutecnosti probihalo. (Nechci nic prozrazovat, ale podle dokumentu a wikipedie se to odehravalo jinak). Je fakt, ze nekdy to scenariste vzali hopem. Ale porad je to dobre podivani na vecer.

Fearless (2017) (seriál)

Tak to se opet Britum povedlo. Sestidilna kriminalnka o umrti jedne divky v roce 2003 a jednom nespravedlive odsouzenym. Vyborny scenar a Helen McCroy. Poctiva kriminalka s tajnymi sluzbami, teroristy, falsovani dukazu atd. Kdo vi, jestli bude druha serie. Doufam, ze ano.

Riviéra (2017) (seriál)

Solidni prumerna televizni detektivka. Na oddech dobry, ale za rok si na to uz nikdo nevzpomene. Daleko lepsi je soubezne vysilany Fearless.

Vetřelec: Covenant (2017)

Scenar je neskutecne hloupej. Posadka je banda blbcu a hysterek. To co predvadi na planete, je na par facek. Korunu tomu nasadi kapitan. Vetrelec se chova podle toho. Zlaty Vetrelec a Vetrelci. Tohle je naprosta kravina a ztrata casu. Scott uz vazne senilni, nechci domyslet o cem budou dalsi dily.

Charing Cross Road č. 84 (1987)

Zapomenuty klenot s Anne Bancroft a Anthonym Hopkinsem. Pripomnelo mi to filmy Ivoryho. Pro mne sobotni mile prekvapeni.

Sherlock - Poslední případ (2017) (epizoda)

Tak to byla hruza a des. Nevim jestli to mysleli tvurci vazne nebo to byla parodie. Pokud by se 5. serie odvijela timto fantasmagorickym smerem, tak at ji radci netoci, protoze to by byla opravdova katastrofa.