Agresivní virus (2014) (seriál)

Rozjezd serialu velmi dobry. Uvidime, jak bude serial pokracovat.

Men of Rock (2010) (seriál)

Vyborny dokument o historickem vyvoji geologie. Dozvedel jsem se plno novych informaci. Diky za titulky pevicovi.

Temný případ (2014) (seriál)

Tenhle seros je fakt narez a mazec. Fakt atmosfera jak od Hustolesa. Opravdu creame de la cream detektivni serialove zabavy. Tohle se fakt kurevsky povedlo.

Fleming (2014) (seriál)

Skvely serial. Udelat ze zivotopisu Iana Fleminga bondovku, to se tvurcum povedlo. V serialu je plno bondovskych odkazu, kterych si jak fanousek Bonda uzivam. Prijemne prekvapeni z britskych ostrovu.

Helix (2014) (seriál)

Hodnoceno po 5.dilu. Zatim naprosta spokojenost. Vyborny sci-fi serial. Skvela atmosfera a scenar + herci. Jedno z prekvapeni roku 2014.

Most (2011) (seriál)

Tak 2.serie jeste pridala vic na gradech s novym pripadem. Jsem hodne zvedavej, co bude dit ve 3.serii a co bude s Martinem. Druhou serii jsem skoukl velmi rychle, skoda ze musim ted cekat na 3.serii.

Mystérium sexu (2013) (seriál)

Zatim se to rozjizdi velmi dobre. videl jsem prvni dva dily a tesim se na dalsi.

Nic k proclení (2010)

Hodne povedena komedie o belgicko-francouzkych celnicich. Poelvoorde v roli belgickeho celnika je skvely i nektere dalsi postavicky (ridic drogoveho gangu). Asi francouzska komedie roku 2010. Skvele vytunenej Renault :).

Před půlnocí (2013)

Treti dil opet lahudka. Delphy, Hawke a Linklater jsou sehrana parta. Scenar a kamera vyborny. Jeden z nejlepsich filmu 2013. Uvidime, jestli nam tihle 3 za 8 nebo 10 let natoci dalsi bonbonek. Prijemne letni patecni pohlazeni.

Láska s vůní čokolády (2010)

Hodne dobre jsem se pobavil a mam hroznou chut na cokoladu :). U scenky v hotelovem pokoji jsem mel zachvat smichu :).