1883 (2021) (seriál)

Taylor Sheridan proste umi. Dalsi skvely serialovy kousek.

Průsmyk - Série 2 (2022) (série)

Druha serie lepsi nez ta prvni. Rakousky serialovy klenot. Postavy, atmosfera a scenar super. Tesim se na treti serii. Doufam, ze bude :).

Starosta Kingstownu (2021) (seriál)

Taylor Sheridan je buh :). Dalsi skvely serialovy pocin na jeho pazbe. Hned sup s 2.radou, protoze tohle bude jeste vostry :). Drama par excellance.

Yellowstone - Season 4 (2021) (série)

Porad skvela jizda.. Jak to Taylor Sheridan dela, ze ma tolik vybornych serialu.

Laurent Garnier: Off the Record (2021)

Vyborny dokument o vyvoji elektronicke hudby skrz zivotni pribeh jednoho z nejlepsich Djs Laurenta Garniera. Doporucuji vsem kdo maji radi tuhle muziku. Uz se tesim az si zajdu zase na nejakou akcicku v techto casech.

Hlupák (2014)

Uz dlouho jsem nevidel tak uprimnou zpoved ruskych pomeru. Tento film opravdu nastavuje zrcadlo ruske spolecnosti :). Dialogy tesat do kamene, tohle se scenaristovi k*revsky povedlo.  Mohl jsem dál pracovat jako chirurg, tady říznout, tamhle zašít. Chraň Bůh, abych se ti někdy dostal pod ruku. Vyříznul bys mi ledvinu a prodalAle obecne to plati na cely svet. nedelam si iluze :).

Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)

Tak serialova pecka roku. Vyborny scenar. Skvele skombinovany okultni naci tema s datlovovou vypravou. Casting hercu taky dobry.

Koruna - Série 4 (2020) (série)

Tak 4.serie opet vyborna. Gillian Anderson v roli premierky Margaret Thatcherove je exceletni. Jen skoda, ze nemuze byt nominovana na Oskara, ale Emmy ziska. Dalsi ansambl z predchozi serie hraje opet vyborne v cele Olivii Colman. Hudba opet famozni. Skoda, ze od dalsi serie budou opet novy herci, snad Emma Corin v roli Diany zustane. Tak opet za dva roky, uz ted se tesim.

Pouliční strava - Latinská Amerika (2020) (série)

Opet vyborny dokument o poulicni strave tentokrat v Jizni Ameriky. Skoda, ze to nema 9 dilu jak prvni serie. Ale tady asi zasahla pandemie covidu, takze jen 6 dilu. (Rad by videl dil z Ekvadoru,pokud byl v planu). Komu se libila prvni serie,tak ten nebude zklamany ani ve druhy.

Poslední představení (2020) (seriál)

Nejlepsi sportovni dokument. Naprosta bomba. Hltal jsem kazdy pondeli 2 dily po sobe :). Zavidim tem, kteri si to daji jako marathon po 18.5 2020. To je od Netflixu a ESPN majstrstyk.