Velký risk (1960)

Film je dobry, ale dabing je strasny.

Zvláštní den (1977)

Skvely komorní prineh dvou lidi a herecky koncert Sophie Loren a Marcella Mastroianniho a k tomu vyborna hudba.

Pod sluncem (1998)

Skvely film, nadherna kamera i hudba.

Kniha rekordů Šutky (2005)

V tomhle dokumentu je i par znamych z filmu Cerna kocka, bily kocour :). Prijemnej dokument ze Sutky. To je Versace ? To je Versace ! Ne, tys to odlepil :))).

Nepříjemná pravda (2006)

Zelena propaganda nejhrubsiho zrna. Opravdu demagogie. Jeden priklad: Tani ledovce na Kilimandzaru neni zpusobeno globalnim oteplovanim (taje uz 200 let) , ale vykacenim lesu kolem Kilimandzara. Pokud by se lesy obnovily, ledovec by se take obnovil. A jeste ten cajdak dostane Oscara za nejlepsi pisnicku. Opravdu hruza.

Agent beze jména (1988) (seriál)

Je to prumerny akcni triller, protoze ve druhe pulce hodne drhne scenar. Nektere sceny jsou opravdu naivni.

Noc před zkouškami (2006)

Hodne povedena italska komedie o studentech a jednom profesorovi. Asi nejlepsi film na Dnech evropskyho filmu :))).

Velký den (2005)

Ja se dobre bavil a i divaci v kine. Nechapu proc ma tak nizky hodnoceni. Pokud nekdo cekal nejaky intelektualni hratky, tak tohle je prijemna oddechova danska komedie :).

Ober (2006)

Hodne experimentalni absurdni komedie. Ten text distrubutora moc o deji nenapovida :).

Obchůdek snů (2005)

Velmi slusny 3 hvezdicky za tuhle odlehcenou estonskou komedii.. Nenudil jsem se u tohoto snimku, aspon jsem v pohode cetl anglicky titulky :). Je fakt, ze scenar by trchu potreboval predelat a trochu konec, ale jinak v pohode.