Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
7 fanoušků
/ 4 body
flower
Simona
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Krimi
Akční
Komedie
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Apokalypsa
(1979)
Nelítostný souboj
(1995)
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
Drive
(2011)
Na dotek
(2004)
Wind River
(2017)
Přežijí jen milenci
(2013)
Blade Runner
(1982)
Duna
(2021)
Temný rytíř
(2008)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(7)
ninon
ad-k
Necron
flyboyeda
wil3m
abayo
GabriellaMi
Časové pásmo bylo změněno