Hodný dinosaurus (2015)

Od začiatku po koniec som plakala.Krasna rozpravka. Disney nikdy nesklame :)

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Clovek sa tesi na tento film a zazije take sklamanie.Vidis trailer a si pomyslis super,uz sa tesim..no film nestoji za nic.V kine som skoro zaspala,akurat v jednej minute som sa zlakla na konci filmu.Ziadne efekty,ziadne napatie nic.Nula bodov...

50/50 (2011)

Podľa traileru a obsahu som nečakala nič moc.. Pomyslela som si hneď,jak to môže byť komédia keď to je o rakovine?V tomto filme sú rôzne emócie.Smejete sa a aj plačete :) Joseph Gordon-levitt je najlepší herec,ktorého tam mohli dať... ma to proste v sebe.Odporúčam si to pozrieť!

Předstírání (2014) (seriál)

vyšiel nový seriál,tak prečo si ho nepozrieť? Niekedy sú tam trápne situácie..aspoň zo začiatku...no keď to už pozerám ďalej,celkom sa mi ten seriál začína páčiť :) Len ma nebaví čakať týždeň na jednu časť :D

Nešika (2011) (seriál)

na tento seriál som natrafila náhodou..však to poznáte,keď máte chuť niečo si pozrieť a neviete čo... Po prvej časti som si ho obľúbila.Osobne mám rada námety zo školou.No a keď som videla postavu Mattyho,už mi bolo jasné že to budem pozerať ďalej.Škoda že medzi Jennou a Mattym sú stále nejaké komplikácie.

Stmívání (2008)

Nádherný film a nákazlivý.Pre mladých najzaujímavejší.Musím sa priznať,keď mi o tom hovorili kamarátky,nejak som sa nezbláznila z toho...samozrejme pokiaľ som neuvidela film.Pre mňa najkrajšia postava je Jacob... podľa mňa by on mal byť priateľom Belly. Kniha ma pohltila tak sito ako aj film

Hunger Games (2012)

Ukážka filmu ma donútila si kúpiť knihu a prečítať si ju.I keď je to veľmi hrubá kniha..no nevedela som sa od nej odlepiť.Film môžem povedať že ma uchvátil,tak isto aj kniha.Zaujímave,napätie,láska i strata kamarátov.Super výber hercov,hlave Woody Harrelson,každá scéna je sním dokonalá.Strašne som si to užívala.