Hunger Games (2012)

Když jsem v naší škole viděl plakát na THG tak mě to zaujalo. Musel jsem si koupit knihu, kterou jsem dočetl " na jeden nádech". Šel jsem na to do kina a čuměl s otevřenou hubou na plátno a kochal se tou podívanou. Efekty? Super! Soundrack? Jěště lepší! A herecké výkony? Super nadtřetí! Toto je zkrátka super, super a super!!/ 90%

W.I.T.C.H. (2004) (seriál)

Hvězdičku z nostalgie.....

Vlk z Wall Street (2013)

Jízda! Sex,drogy, prachy, jachty, drahá auta v nejčistší formě. Nehorázně jsem se za ty tři hodiny bavil! Jinak musím dodat že z Leonarda DiCapria celou dobu vyzařovala jakási pozitivní nálada.

Raubíř Ralf (2012)

Tak toto je prostě bomba, každý milovník videoher by tento film měl vidět!

Očista (2013)

Viděl jsem na to trailer když jsem šel do kina. Vzbudilo to ve mě zájem, čekal jsem něco bombastického, a ono to zezačátku i bylo bombastické, jenomže poté došlo na tu druhou část. , kdy většina té "vysokoškolské" bandy vnikla k hl. Hrdinům do bytu a začala velice nudná přestřelka. Ani jsem to kvůli té přestřelce nedokoukal/50%

Kick-Ass (2010)

Tenhle snímek víceméně vystupuje z řady těch tuctových superhrdinů, kteří zvládnou cokoliv a z každého průseru se dostanou, jen když použijí svoje "superschopnosti". Přidejte k tomu super příběh,komiksového nadšence, co chce být super hrdinou, sprostou, nýbrž vražednou jedenáctiletou holčičku, kohosi kdo vypadá jako batman, zbohatlého šmejda a máte plnohodnotný film/90%.

Wasabi (2001)

Film, kteří tvoří většinu mého dětství. Viděl jsem ho asi stokrát (doslova). Ten humor, kvalita natočení filmu příběh samotný..... To je prostě něco!

Supersmradi - Malí Géniové 2 (2004) odpad!

Když jsem to viděl jako malej, přišlo mi to docela cool. Jenomže když jsem se na to podíval teďka nedávno, tak jsem se chytal za hlavu a říkám si 'proboha proč?' . Scénář psal asi někdo ve věku hlavního představitele. Děj? Ten tam ani nehledejte. Toto je humus humusů! VAROVÁNÍ: Pokud se na tento film podíváte, tak se vám rapidně sníží IQ.