Flekster

Flekster

• 4.4.2016  00:19
    Robocop (2014)

Nevidel som starého robocopa. Ale tento sa mi veľmi páčil. Parádna zápletka, výborné spracovanie. A veľmi príznačné pre dnešnú dobu. Odporúčam pozrieť si.

• 28.3.2016  09:32

Bolo to veľmi zaujímavé. Vidieť bežné veci z pohľadu ktorý bežne nemáme. Keď je vnímaná visokorychlostnou kamerou tak aj kvapka čo padne na hladinu je fascinujúca.

• 28.3.2016  09:22
    Podzemní města (TV seriál) (2007)

Seriál sa mi veľmi páči. Je fascinujúce dozvedieť sa nové veci o histórií rôznych miest po svete. Historické vsuvky a súvislosti uvádzané v dokumentoch sú veľmi zaujímavé. Tiež je pekné že sa často dostanú na miesta o ktorých bežný človek ani netuší. Dávam jednu hviezdu dole za občas až príliš bulvárne spracovanie. Ale aj napriek tomu sa to určite oplatí pozrieť, ak vás zaujíma skrytá história podzemia.

• 27.3.2016  22:34

Už asi posledná časť série. Podľa mňa to stálo za to. Vynikajúci rodinný film. Určite odporúčam.

• 27.3.2016  22:31
    Noc v muzeu (2006)

Mne sa tento film veľmi páčil. Zaujimavy príbeh a perfektné herecké obsadenie.

• 20.2.2016  08:07

Zaujimavy dokument, ktory urcite odporucam pozriet si. Podla mojho nazoru je trochu skresleny tym ze hlavny ucastnik nejedol cukor vobec. Ale ja som sa vdaka tomu zamyslel nad tym ze kolko cukru zjem sam, myslim ze na tom nieco bude pravdy. Napriklad ohladom dzusov je lahke vypit liter dzusu ale keby som mal zjest kilo a pol pomarancov tak by som to asi nedal. Pre mna z toho vyplyva to ze vsetko treba s mierou a citat zlozenie. Vadila mi ta otravna postprodukcia, ale chapem ze to mozno bolo kvoli tomu aby zaujal aj mladsie rocniky.

• 20.2.2016  07:52

Velmi dobry film. Skvor dokument z ludskeho hladiska o zivote na antarktide. Popretkavany prekrasnymi casozbernymi zabermi.

• 10.2.2016  22:23
    The Man in the High Castle (TV seriál) (2015)

Zatial som videl iba dve casti. Ale je to velmi dobry serial. Proste take zamyslenie sa typu co ak... Co ak by vsetko dopadlo inak ako by svet asi vyzeral. Velmi sa mi to paci a musim si to setrit aby som celu 1 seriu nepozrel za dva dni.

• 6.2.2016  23:00

Paradny film. Uroven grafiky vo filme je neuveritelna. Alebo skôr by som povedal ze uveritelna az moc miestami som premyslal ci je to ozaj pocitacova animacia alebo realne zabery. Nebyt tych dinosaurou veril by som ze je to skutocna priroda. A ta voda... Naprosto realna klobuk dole pred ludmi z pixaru ze dokazali toto vytvorit. Pre mna to je graficky najlepsie urobeny animak aky som kedy videl. No ok pribeh je trosku tuctovy ale oplati sa to pozriet.

• 25.1.2016  22:23
    Švec (2014)

Veľmi slabý film. Najviac ma znervoznovala hlupost prejavujuca sa u hlavnej postavy. Nenasiel som ziaden zmysel v tomto filme. Najhorsi film s Adamom Sandlerom aky som kedy videl. Vobec to nieje komedia teda nic vtipne na tom filme nebolo. Hlupost hlavnej postavy a hlupost celeho pribehu vobec za vtipnu nepovazujem.

• 20.12.2015  15:50

Najlepsi vianocny film aky som videl

• 4.10.2015  22:58
    Narcopolis (2015)

Pribeh sa mi velmi pacil. Je to neobvikle sci fi ktore ma nieco do seba. Sice atmosfera je velmi ponura a miestami je to chaoticke. Pacil sa mi pohlad na upadnuty svet kde su drogy legalne. Odporucam pozriet si.

• 19.6.2015  06:54

Tento film sa mi veľmi páčil, na prvý pohľad je to taká nízkorozpočtovka, ale veľmi dobrý bol nápad s fotoaparátom. Miestami príbeh trocha stagnuje ale ja som bol v napätí až do konca lebo som netušil čo sa stane a takéto filmy mám rád.