Prahou podzemní drahou - Linka C (2024) (epizoda)

Očakával som niečo celkom iné. Pana Vávru nepoznám a prišiel mi dosť "divný". Rýmovačky mi prišli od veci. Od dokumentárneho filmu by som čakal fakty a zaujímavosti, nie infantilné rýmovačky a tanečky starého pána. Príde mi to ako dokument typu "aby bol" odvisiela sa to raz pri príležitosti 50 rokov metra a upadne to do zabudnutia. Zaujimavostí je minimum. Dve hviezdy dávam za pekné zábery zo stanovišťa strojvedúceho. Vážne som nepochopil kto je cieľová skupina tohoto počinu. Deti a tínedžeri ? Asi nie... Ľudia ktorý  sa chcú niečo o metre dozvedieť ? Tiež asi nie kvôli infantilnosti spracovania... Ja neviem. P.S. Ten song... Je strašný, asi ho nahrávali na strašnickej.

Režim - Pomník (2024) (epizoda)

Za mňa to bola nuda, ďalší diel ani nebudem pozerať. Nebolo to ani napínavé, ani vtipné, ani zaujímavé... Také nič. Technicky, to bolo dobre spracované, kamera, kulisy a ostatné veci. No. Bez príbehu.

Umění jíst a milovat (2023)

No, tento film je svojský. Aspoň ja mám rád ak má film pribeh, ktorý nie je možné popísať dvoma vetami. Čakal som kedy príde tá zaujímavá časť... Nedočkal som sa. Kamera, postavy, kostýmy boli bezchybné, ale bez príbehu a zápletky je to na nič. Nepochopil som čo ma byť zmyslom filmu, nieje to dokument o varení, nieje to romantický pribeh, vo filme absentujú dialógy. Najnapínavejšia časť bola keď piekli jahňacie a tam som sa bál že sa spáli. Za mňa bol toto stratený čas.

Hodný dinosaurus (2015)

Paradny film. Uroven grafiky vo filme je neuveritelna. Alebo skôr by som povedal ze uveritelna az moc miestami som premyslal ci je to ozaj pocitacova animacia alebo realne zabery. Nebyt tych dinosaurou veril by som ze je to skutocna priroda. A ta voda... Naprosto realna klobuk dole pred ludmi z pixaru ze dokazali toto vytvorit. Pre mna to je graficky najlepsie urobeny animak aky som kedy videl. No ok pribeh je trosku tuctovy ale oplati sa to pozriet.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Zatial som videl iba dve casti. Ale je to velmi dobry serial. Proste take zamyslenie sa typu co ak... Co ak by vsetko dopadlo inak ako by svet asi vyzeral. Velmi sa mi to paci a musim si to setrit aby som celu 1 seriu nepozrel za dva dni.

Narcopolis (2015)

Pribeh sa mi velmi pacil. Je to neobvikle sci fi ktore ma nieco do seba. Sice atmosfera je velmi ponura a miestami je to chaoticke. Pacil sa mi pohlad na upadnuty svet kde su drogy legalne. Odporucam pozriet si.

Fotky zítřka (2014)

Tento film sa mi veľmi páčil, na prvý pohľad je to taká nízkorozpočtovka, ale veľmi dobrý bol nápad s fotoaparátom. Miestami príbeh trocha stagnuje ale ja som bol v napätí až do konca lebo som netušil čo sa stane a takéto filmy mám rád.

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Už asi posledná časť série. Podľa mňa to stálo za to. Vynikajúci rodinný film. Určite odporúčam.

Robocop (2014)

Nevidel som starého robocopa. Ale tento sa mi veľmi páčil. Parádna zápletka, výborné spracovanie. A veľmi príznačné pre dnešnú dobu. Odporúčam pozrieť si.

Švec (2014) odpad!

Veľmi slabý film. Najviac ma znervoznovala hlupost prejavujuca sa u hlavnej postavy. Nenasiel som ziaden zmysel v tomto filme. Najhorsi film s Adamom Sandlerom aky som kedy videl. Vobec to nieje komedia teda nic vtipne na tom filme nebolo. Hlupost hlavnej postavy a hlupost celeho pribehu vobec za vtipnu nepovazujem.