Strašidla (2016)

Hvězdička jen za to, že jsem to dokoukal

Žába k zulíbání (2002)

Ucházející pubokomedie, která neurazí, ale i tak je trochu přitažená za vlasy. Ale na zahnání nudy dobrý :)

Polednice (2016)

Asi jsem divný. Jedna hvězda jen za to, že jsem to vydržel až do konce.. A že jsem se na tento snímek těšil...

Svědci paranormálních jevů (2011) (seriál)

Já si dovolím jen dodat, že dílů není 18, jak je zmíněno v úvodu, ale celých 51, rozdělených do 4 sérií a to následovně: Série 1: epizod, Série 2: 12 epizod, Série 3: 20 epizod, Série 4: 13 epizod. A chystá se série 6, která bude mít 13 epizod a vyjde letos.

Dokonalý muž (2015)

Nevím, co jsem od toho čekal, ale vyloženě jsem se nudil... 100x ohraný scénář, žádná novinka.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Stejně jako jednička, i druhej snímek dle mě kvalitní. Teď jen čekat na další díl. Jen doufám, že z toho bude maximálně trilogie, jinak by to ztratilo na vážnosti.

Srbský film (2010)

Jak? Jak jsem se na to mohl dodívat?? Opravdu dlouho se nepodívám asi na nějakej horor, protože takový zvratky mi daly zabrat... Jak mohl někdo něco takovýho natočit? Režisér byl normální úchyl, co patří do blázince...

Hrdina Max (2015)

Za mě jedním slovem WAU! Film mě chytil a nepustil!

Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den (2014)

Říká se "nesuď knihu podle obalu". Já soudil. Zkouknul jsem tenhle film tzv. na blind, kdy jsem o něm nic nevěděl, krom názvu, kterej mi teda příjde příšernej (:D) a nečekal jsem zázrak. Ale můžu říct, že docela kvalitní Woltovina, která stojí za to, aby jste se na ni podívali, pokud máte rádi komedie :)