V utajení (2017)

podla mňa vydarený thriller, asi ako tu niekto už spomínal 90 roky, určite lepšie ako Jason Bourne posledný. film ma na zahraničných weboch veľmi zlé hodnotenie, naozaj nechápem prečo, mne sa páčil + Noomi Rapace už len preto si to treba pozrieť.

Vetřelec: Covenant (2017)

no dám 4 hviezdy, lebo je to Votrelec, lebo je to sci-fi, ale inak Prometeus bol lepší a škoda že si Noomi Rapace nemohla dokončiť svoju úlohu normálne.

Jason Bourne (2016)

jedine pozitívum bola Alicia Vikander inak tento film ma sklamal úplne, vymyslené nereálne scény a situácie ťažko predstaviteľné v reálnom svete. furt dookola to iste no úplne o ničom

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

už len pre tie časové slučky ma film zaujal a veru musím pochváliť režiséra, scéna resetovania sa mi veľmi páčila. Tim Burton robí výborné fantasy, poznám snáď všetky jeho filmy, už od malička som ich rád sledoval.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Výborne nakrútený film ktorý ma po dlhej dobe chytil za srdce. napínavý príbeh, dobrá kamera, excelentný Tom Hanks a pán režisér Clint Eastwood. teším sa keď vyjde na Blue-ray.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

no očakával som od tohto filmu viac, nekonečne dlhý, nudné dialogy, akčné scény boli kvalitné ale celkový dojem to nezachránilo.

Spectre (2015)

no dávam 4 hviezdy ale veru Skyfall sa mi páčil viac, tento film sa mi zdal veľmi dlhý a zápletka komplikovaná, ale na druhú stranu akčné scény boli výborné, ozaj vidno tie investované peniaze. Monica Belluci sa objavila len krátko, škoda. no dúfam že filmu sa bude finančne dariť aby som som si ešte raz mohol pozrieť film s Danielom Craigom.

London Spy (2015) (seriál)

Tak toto je vynikajúci seriál fakt, troška pomalší sem tam ale človek aspoň pochopí všetky súvislosti. mne sa páčia tieto sekané anglické dialógy, nepredpokladám že tento seriál bude niekedy odvysielaný v našich TV, škoda. neviem ako to Ben Whishaw robí ale fakt tento típek vie zahrať hádam hocičo. no u mňa 100% aj čo sa tíka Verbruggena The Fall bol famózny.

Dáma ve zlatém (2015)

už keď som videl trailer vedel som že to bude zaujímavé a moja predtucha sa naplnila, film sa mi veľmi páčil, Helen Mirren exceluje aj Daniel Bruhl obaja velmi silni herci, dobre im sekunduje aj Ryan Reynolds. Mám slabosť pre filmy od BBC Films. troška som nepochopil to ako sa to tak rýchlo dostalo na najvyšší súd ale tak ok, hlavne že to dobre dopadlo :)

Paddington (2014)

Podla mňa úplne super film, hlavne animácia, už sa to fakt podobá na realitu, treba to však vidieť v originálnom znení, žiadny dabing