Fotograf (2015) odpad!

Film má jeden základní problém. Jediné co v něm funguje je Karel Roden. Bohužel já jsem šel na příběh na podívánou na zábavu. Ani jedno tam neni pokud, pominu posledních 15 minut filmu ze 130.Tak, že pokud chcete mít pěkný večer tak běžte na Hobita, Exodus nebo co teď běží v kinecha a na posledních 15 minut nahledněte do sálu kde je Fotograf. Nejen, že to díky délce stihnete ale hlevně nebudete mít pocit z promrhaného a nudného večera.

Ghoul (2015) odpad!

Byl jsem na tom 3D. To je prostě průser. Nejdříve mě rozboleli oči a pak hlava. Fakt ani nemohu ohodnotiti film jako film. A to nemám s 3D problém a jak jsem postřehl nebyl jsem jediný kdo s tím měl v sále problém. Nejsme Hollywood tak na některé věci nemáme a neumíme tak proč to dělat za každou cenu !

Sedmero krkavců (2015)

Pro dospěle to neni pro děti to neni. To fakt mám jásat , že to je barevné a České ? Výkony herců jak z bakalářů a to je právě to, ono se to hodí prostě na TV obrazovku, ale ne na plátno, Ten současný trend dávat TV projekty do kin mi přijde jako zvrácený

EXODUS: Bohové a králové (2014) odpad!

Vizuálně je to super, ale to je u Scotta samozřejmost. Zoufale mi chybi prostě děj, síla postav, příběh to co je v Gladiatorovi atd.. Proste na biblický příběh je to hodně málo. Pro mě zklamání.

Miluj souseda svého (2014) odpad!

Murray je skvelý a to je jediné co na filmu je dobré. ALe nedá se vystavět film jen okolo jednoho dobreho herce. Tak , že nakonec z toho je lacina americká taškařice která neurazí v 20 :00 v sobotu na Nově. Prostě v kině očekávám víc.

Modelky s.r.o. (2014) odpad!

Pro mě velké zklamání, i přes komentáře které tu jsou jsem čekal,že to bude o trochu lepší. Slibné téma, které je absolutně nedotažené. Ano je tam pár hlášek, které ovšem v kontextu celého filmu vyznívají poněkud strojeně a trapně. 90 minut jsem se v kině střídavě cítil trapně a střidavě se díval směrem k východu. Myslím,že se pan Magnusek po Bastardech vydal špatným směrem tahle komediální témata prostě neumí a možná mu nejsou ani blízká.

Saint Laurent (2014)

Skvělé, film je opravdu skvělý. Samozřejmě postava Laurenta je opravdu kontraverzní a chápu, že někoho bude dost iritovat. Ale o to víc zaujme herectví .

Sněhová královna 2 (2014)

Velmi vtipné někdy po půlce bych řekl, že to trochu ztratilo tempo, ale pak to zase nabere dech.Vlastně si říkám proč něco takto povedeného nemůže vzniknout i u nás.

Šťastná (2014) odpad!

Tohle je cvičení FAMU druhého ročníku. Na debut je to opravdu málo. Doufám, že to není nějaká nova česká filmová vlna to by bylo strašné.