Duše jako kaviár (2004)

Absolutně průměrný český film. A někdy i snadno předpověditelný.

Protivný sprostý holky (2004)

Zajímavý pohled do vnitřního života středních škol...příběh o hierarchii a včelích královnách jenom trochu kazí poněkud podivný závěr.

Snowboarďáci (2004)

V rámci žánru a cílové skupiny diváků to není zas takový průšvih. Měli bychom si uvědomit, že mohlo být mnohem hůř.

Alexander Veliký (2004)

Docela zajímavá psychologická studie o jednom panovníkovi. A není to žádná limonáda, Oliver Stone do toho někdy šel pěkně natvrdo a zaujal i Jared Leto a debutující Rosario Dawson.A Colin Farrell? Vynikající.

Bokovka (2004)

Chuťovka pro gurmány. Obzvláště pro ty, co mají rádi víno. Je to vážně krásné, jemné i drsné, hra kontrastů a vztahů a úžasná příroda v okolí vinic. Velmi působivé.

Lovci pokladů (2004)

V mnohém to předčilo moje očekávání. Mělo to tempo a i scénář je zdařilý. Tupý obličej Nicholase Cage tomu jen dodává grády a návrat Jona Voighta kromě jeho dcery Angeliny mnozí uvítali.

Smím prosit? (2004)

Trochu sladké a místy také dost mrtvé a hluché. Nicméně občas i světlá místa. A eroticky jiskřící hodiny tance...hmmm ;).

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Docela svižná a poměrně zábavná komedie. A taneční kreace obtloustlého úředníčka fakt stojí za to :).