• Pohádka
  • Romantický

Dobré zprávy - Jízda s princem (2022) (epizoda) odpad!

Kam se poděli Krejzovi...? Tam se člověk aspoň pobavil. Proč tady mám pocit, že tento počin je jen ubohým převtělením Slunečné? I zkušení herci klesli ke strojenosti, nepřirozenosti a trapnosti. Ani nevím, jestli chci další díl vidět. To snad i ta slabota Pálava byla koukatelnější.

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Konečně po dlouhé době něco, kde se člověk mohl přirozeně zasmát. Žádný přehnaně vyučený vtip, slušné obsazení.

Známí neznámí (2021)

Konečně česko-slovenský film bez toho přiblblého dabingu do češtiny. Když se nad tím člověk hlouběji zamyslí, je to až šokující, jaké a jak se odhalí vnitřní rozpoložení každého jednotlivce. Sice ten konec je takový překotný, až jsem si říkal, že mi asi něco uniklo. Ale v těch hrůzách, co se teď točí, je to jedna z lepších záležitostí

Policie Modrava - Muž, který vyrovnal účet (2022) (epizoda)

Bože jak mi tam nesedí ten katalogový nepřirozený panák ze sklárny. To opravdu neměli někoho jiného bez toho umělého úsměvu? A ten jeho dabing mimo hubu, to je hrůza

Pálava - Noc zlomených srdcí (2022) (epizoda) odpad!

Je to smutné, ale s každým dílem horší a horší. Dneska s Xindlem trapnost nad trapnost...

Pozadí událostí - Paridův soud (2022) (epizoda)

Ehm... Takže my hodinu a deset minut čekáme, až se tam něco stane? No potěš pytel, to se máme v dalších dílech na co těšit...teda spíš čekat Nic proti Slovákům, ale ta slovenská pseudohvězda je tam jak pěst na oko. V biografij o ní píší, že se snažila jít studovat herectví a opakovaně ji nevzali...nedivím se. Dávám 2 hvězdy jen v naději, že se to snad rozhýbe.

Tady hlídám já (2012)

...a koho jako ten film měl oslovit? Točeno snad na VHSku, dabing pluje nad obrazem, dějově nezáživné až pitomé.

Střídavka (2022)

Po tom odpadu, co se poslední dobou produkuje, to je příjemná nenásilná komedie. Slušně herecké obsazení. Bránici jsme polechtali a o to jde....