• Pohádka
  • Romantický

Šťastný nový rok (2019)

4 hvězdy, ale jen když hooodně zavřu oči nad tím zku*veným dabingem. Proboha proč má furt někdo potřebu dabovat Slováky do češtiny...?!?!

S vůní tradice (2022) (pořad) odpad!

Tak tohle opravdu není pořad pro mě. 25 minut ze 30 postavených jen na seskupených product placementech a propagaci sponzorů fakt není něco, co bych potřeboval ještě vidět. A posledních 5 minut vaření stylem "kup si půl Ikey a Makra", abys vůbec dokázal uvařit to, co ti prezentuju jako tradici, tak to je fakt silný kafe.... Koko nám v tomro případě uvařila řádnou koko*inu

Sezn@mka (2016)

Podle hodnocení jsem čekal větší hrůzu. Nakonec je to celkem koukatelná limonáda na dlouhé zimní večery.

Pálava (2022) (seriál)

Tvůrci scénáře už asi mají prsty zcela vycucané, zjevně už nemají z čeho brát. Nebo jim to fakt nedochází, jak ubohý příběh si vymysleli. Nebo fakt ještě věří, že národ je furt tak naivní, že mu bude stačit Pálava a prezentace za vlasy přiřazeného buranství, které jim už snad nikdo nemůže věřit?

S písní v tísni (2022) (TV film)

Doukoukali jsme to jen ze zvědavosti, jak ta pitomina dopadne. Jinak nejslabší film z těch 3, co ČT v posledních 3 týdnech odvysílala

Děda (2016)

Docela příjemný a nenásilný vhled do současného Valašska s odkazem na minulost. Ale co mě u toho dete, to je nevyváženost zvuku. Když tam někdo mluví a spustí hudba, slova není rozumět.

Dobré zprávy - Jízda s princem (2022) (epizoda) odpad!

Kam se poděli Krejzovi...? Tam se člověk aspoň pobavil. Proč tady mám pocit, že tento počin je jen ubohým převtělením Slunečné? I zkušení herci klesli ke strojenosti, nepřirozenosti a trapnosti. Ani nevím, jestli chci další díl vidět. To snad i ta slabota Pálava byla koukatelnější.

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Konečně po dlouhé době něco, kde se člověk mohl přirozeně zasmát. Žádný přehnaně vyučený vtip, slušné obsazení.