Wallis3

okres Brno
Filmožrout, Hudbomil, Knihomol

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 29.11.2020  11:59
    Divoký anděl (TV seriál) (1998)

Užvaněná sladkobolná sračka, kde kámen prcá cihlu!

• 29.11.2020  11:57
    Hotel Artemis (2018)

Tak tohle byl absolutně prázdnej a bezduchej film!

• 22.11.2020  15:16
    Hellboy (2019)

By mě zajímalo, co se na tomhle místní smetánce a exprtům na slovo sťatým nelíbilo. Harbour v mnoha ohledech daleko lepší než Perlman. Krvavost filmu víc než slušela, Milla byla BITCH, co jsem teda těžce trpěl byla ta adolescentka, ale pak jsem si zvykl. Ty óbr monstra byla lahoda. Ale uplakánci se asi bojínkovali, tak to pohřbili, protože tam nebyl uprdlej strejda Perlman, achjo!

• 19.10.2020  12:31
    Svědek (1985)

Fordův slabší kousek. Film, kde se víc věnovalo tomu, jak Amišové žijí, než celýmu příběhu, mě moc netáhne.

• 4.10.2020  11:06
    Teroristka (2019)

Zase rádoby hluboká, hloubající, psycho komediální sračka. Nic víc.

• 15.8.2020  21:59
    Soudný den (2008)

Zběsilá cesta, ta nehorázně tupá a prázdná debilita bez děje, je tu místními "fajnšmekry a exprty" opěvována. Zatímco Doomsday, co má daleko větší gule, svižnost a nebojí se tohho, je tu tragicky podceňován! A proč jsem si vzpomněl právě na tu trapárnu od Millera? Co ta honička ke konci? Nic neříkající? Mě jo. On to ten pičus snad i okopčil a natáhl na celý film, a onanisti onanujte! To já radši shlédnu tu Rhonu Mitru, která strčila Hardyho do kapsy!

• 29.5.2020  22:59
    Shazam! (2019)

Žišmarjaaaa! To zas byla kundovina! Jste nerd a geek a váš nejlepší přítel je papírový kapesník? Zvlhnete při každé barevné šmouze, či súprtrůpr kostýmu? Bravo, jste kokot na entou, co smlsne kdejakou hovadinu, páč je to prostě komix! Shazam, píče!

• 3.5.2020  07:14

Jít na tohle do kina, tak si prostřelím dekl. Upozorňování na geostorm a několik párvteřinových záběrů katastrof a sáhodlouhé politické pletichaření, absolutně nezáživné zvraty a ta blondží, co s elektrotaxíkem smete svoje kolegy z tajné služby, střílí pár ranama líp než všichni ostatní dohromady a Butler to odehrál s ochrnutou půlkou xichtu. Efekty drahé, ale působili lacině, jakoby film platila EU ze svých dotací, které samozřejmě někdo ztopil. To opravdu ne.

• 6.4.2020  06:13
    Na nože (2019)

Je až neuvěřitelný, že toto vzešlo od někoho takovýho, kdo se podílel na vraždě Star Wars. Jakoby se zmodernizoval Hercule Poirot a jemu podobný, když už jste měli pocit, že příběh nemůže jít dál, tak jste si na druhou stranu říkali: kurňa, vždyť ještě není konec a ono bác ho. Pro ty, co si nesedli na prdel z rozuzlení: A CO BY STE JAKO CHTĚLI, TUPONI, ABY SE UKÁZALO, ŽE V TOM MĚLI PRSTY MIMOZEMŠŤANI? BYLA TO KRIMINÁLKA!!!

• 29.3.2020  20:43
    SuperStar 2020 (TV pořad) (2020)

Kolikátý ročník už tahle tragédie jede?? Co tam, u Satanových gulí, dělá Solaříková, která rádoby adeptům řekne, že v žádným případě nepostupují, ale když ji přehlasují, tak hned oznamuje, že se na dotyčnýho bude nadále těšit? Co za piče tam přijdou, že všichni ostatní jsou nuly a bez jedniček jako jsou oni sami jsou nic? Proč tohle má pofidérní podporu ve sledovanosti??

• 22.3.2020  06:23

Infantilní sračka, nic jinýho to není! To divadýlko, co sehrál Mistério v hospodě, to jak mu bez okolků, úplně cizímu chlapovi, Spiderman všechno předal, to byla hodně špatná komedie. Tohle byl film o puberťácích (o genderovým vyrovnání ani nemluvě, hrozný množství nesympatických tlam v čele s M.J.) , ne komiksovej spektákl a Holland je NEJHORŠÍ Spiderman, co se na plátnech objevil. A ta zápletka, prostě zas jen ublíženeh blbeček! Zlatej Amazing.

• 21.3.2020  15:55

Takový dětský sci-fi, kde robotům ulítávaj hlavy s pokusem o jakousi hloubku.

• 20.3.2020  22:48

Nová trilogie Star Wars, která ságu dokonale ne ukončuje, ale POHŘBÍVÁ, je doslova ubohost! Debil Abrams to začal vykradením Nové Naděje, Johnson se snažil vytvořit vlastní příběh, ale ani to nevyšlo, no a pak se do toho zase vnořil kokot Abrams. A světe div se, ten pičus vykrade i Návrat Jediho! No to by se jeden posral! Ono průser nastal už při prvních vteřinách, kdy běžely úvodní titulky, kde tam prostě vesral Palpatina. Takže kouzlo a atmosféra ty tam. Už není Hvězda smrti, ono už stačí plivnutí z hvězdného křižníku k zničení planety. A pak ta závěrečná bitva, kdy na ni neskonale hnusná Rey čumí stejně jako Luke. Úplně ty stejný kecy, jaký měl Palpatin na Luka meldune na neskonale hnusnou Rey. Ono nezazní: "JÁ JSEM TVŮJ OTEC!" ale nějaký kecy o dědovi. Vy piče, když nevíte kudy kam, tak se na to VYSERTE!!!

• 15.3.2020  20:26

Když to vezmu z pohledu dnešní doby, tak tohle byla kuuuuaaaa zdařilá taškařice. A co víc si přát, než aby se od taškařice čekalo, že to bude kuuuuaaaa zdařilá taškařice!!!! :-D

• 7.3.2020  22:48

Vláhy rozjezd, který nám ukazuje Johna J. Ramba jako člověka, který konečně našel rodinu, mi vůbec nevadil. Po jeho cestě do pekla a zpět, kdy se konečně navrátil domů, mi to právě sedlo jako hrnec na prdel. A když pak film začne nabírat na obrátkách záběrem na rozpouštějící se rohypnol ve sklince jeho adoptivní dcery, věděl jsem, že válka Ramba neopustila. A on mi to dokázal. Prostě válečný veterán v plné parádě. Žádný zdlouhavý obkecávačky, jen surová akce. A tak se John J. Rambo s námi rozloučil a už bych ho nechal odpočívat v klidu a míru.

• 4.3.2020  17:59

Ten zpěv to fakt kazil a to tak moc, že bylo dost těžký udržet si pozornost. Jako nápad to nebyl špatný, jakože nešťastně šťastný konec a Arendell že nebylo svatý království, nebo spíš jeho minulost, ale ten zpěv...ble...

• 1.3.2020  06:57

Všechno, co už v Mužích v černém bylo, akorát v jiným hávu. NUDA!

• 29.2.2020  06:53
    Hotel Mumbai (2018)

Bez kýčovitýho patosu, prostě šli a s ničím a nikým se nesrali! A bylo vidno, jak jsou ve své víře vypatlaní!

• 29.2.2020  06:49

Ženský ekvivalent Reese, ač vylepšený, Terminátor, co zdraví a děkuje, mimochodem Luna, jako Terminátor k smíchu, a v neposlední řadě Terminátor, co dělá závěsy s motýlkama, kytičkama a bublinama a mění efektivně plínky a je strašně vtipný! Terminátor zemřel, JE MRTVÝ, VY PITOMCI! UMŘEL PRI SOUDNÉM DNU!!! KOLIK PROPADÁKŮ JEŠTĚ MUSÍTE NATOČIT, ABY VÁM TO DOŠLO???!!!!

• 27.2.2020  07:14
    Good Omens (TV seriál) (2019)

První epizody jsem poznával Pratchettův styl, bylo to i vtipný, ale následně to vzalo za své. Humor se mi vytratil, začalo to být jakýsi umělý.

• 23.2.2020  13:50
    The Boys - Season 1 (série) (2019)

Za mě to hraje na strašně vážnou notu a seriálu to škodí. Zrovna tady jsem čekal spoustu hlášek a gagů a ono je z toho pomalu drama.

• 17.2.2020  16:52
    Peklo (2003)

Žanek Klóduj van Damů neprováděl kopy s otočkou, nefackoval nohou, ba naopak dostával na držku. Netradiční film s ním, kde byl člověkem, ale ten duch tam teda byl k smíchu.

• 17.2.2020  16:49

Zase byli všichni zdrcení nenaplněnou láskou, aby si ji v průběhu filmu našli. Bože jak originální a zase česká patvorba! Jedinej, kdo tam stál za to byl Vetchý a jeho hlody, Kostková a spol katastrofa!

• 9.2.2020  19:53
    Syn temnoty (2019)

Kdyby to byl pilotní film k seriálu, bral bych to z jinýho úhlu pohledu. Ale takhle to byl studenej film jak psí čumák, kde byla ukázána jakási parodie na to, jak by to dopadlo, kdyby Superman nebyl hodným Supermanem.

• 8.2.2020  22:28
    Hon (2012)

Boj člověka o své místo ve společnosti, kdy mu jedná hloupá dětská lež dokáže zničit život. Neskutečně silný příběh kde na závěr je vidět, jak se jen tak ničeho nezbavíte i když jste absolutně nevinní!

• 25.1.2020  14:37
    Pavouci (2013)

To bylo tak, když se při boji s pavókama střílelo do vzduchu!

• 21.1.2020  21:03
    Lucifer - Série 4 (série) (2019)

A takhle by to klidně mohlo skončit a i zůstat. Lucifer se dostane zpět kam patří a jeho lovestory bude nenaplněno, protože to tak být prostě má. Seriál se vrátil a dostali jsme konečně padlého anděla! No uvidíme, co nám přinese pátá řada, snad nebude absolutně zbytečná!

• 19.1.2020  01:16
    X-Men: Dark Phoenix (2019)

Zase jsem si nechal zkazit večer jakýmsi paskvilem od marvélu. Tahle bezcenná sračka s návazností rozhovorů Esmeraldy (možná že tam to dávalo větší smysl) a samotných záběrů (nevím proč je trendem dnešní doby vsázet víc na efekty než na příběh a logiku). Jakože fajn Rejvn umřela, ale vlastně tam, kde je starší (původní X-meni) vystupuje zcela zdravá, osloví asi jen skalní fan, páč mě to jaksi neštýmovalo. Džesika Častajnová, ani Sofí Tůrnerová, dokonce ani Mekavojovi jsem to nevěřil, vlastně jsem ani nepobral co byla Častajnová a její grůpnsex parta zač. Hláška: "MĚL BYS PŘEJMENOVAT ŠKOLU NA X-ŽENY, PROTOŽE ŽENY ZACHRAŇUJÍ MUŽE" byla řádná WTF sračka no a tak dále a tak dále!!! A na závěr ten ohnivý Brumbálův falus (chápejme toho temnýho fénixe, co si ani ty velký písmena nezaslouží) to bylo jako co? Jen aby měli důvod pro název filmu? No potěš!!!

• 4.1.2020  23:02

"NEVYCHČIJU SE, KDYŽ NA MĚ BUDEŠ ZÍRAT" jo, Franco to ovládl pro sebe. Jinak to bylo takový drámo líznutý scifi, kdy si chlapeček zahrál video hru a těžce mi to smrdělo pilotem k seriálu.

• 4.1.2020  08:20

Jedna hvězda za krásnej vizuál pohřebiště, když pohřbívají kocoura Churche, druhá, za ne-happy end a třetí, že to není odpad.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21