Wallis3

Filmožrout, Hudbomil, Knihomol

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 9.6.2019  18:35
    Nazi Overlord (2018)

V podstatě si za to můžu sám, chtěl jsem vidět úplně jinej Overlord a celý to domotal a skončil u tohohle. No, exkrement to byl řádnej a celou dobu sem jen nevěřícně kroutil hlavou.

• 9.6.2019  08:13
    Trable v ráji (2009)

Absolutní mudrlantský hovno! Když se u komedie ani jednou nezasměješ, tak je něco špatně!

• 3.6.2019  06:23

Když si vzpomenu, jak jsem trávil mladí v džungli na stránkách Burroughsových knih, tak Tarzan nikdy nebyl o velkoleposti. Tarzanovy dobrodružství měly příběh. V tomhle filmu není nic. A ten útok poloviny zvěrstva odevšad na konci to byla úplná píčovina. Chvilkama jsem Sašovi toho Tarzana chtěl i věřil, ale pak si řekl ne. Kde byl vítězný skřek gorilýho samce? Takový to jednou, kdesi z dáli?? Nevytáhla to ani Margot, ani Samuel Džeksnů, který za každou cenu něco musel žvanit. Co stálo za to byla doprovodná hudba.

• 30.5.2019  06:32
    Bananocalypse (2018)

To si zas někdo myslel, že má umělecký střevo a vyšlo najevo, že on sám je střevo.

• 21.5.2019  06:38

Ne jen odpad za to, že to bylo nudný až k zbláznění a tak tak jsem u toho vydržel, je to odpad Benioffovi a Weissovi za jejich zradu, je to plivnutí do jejich xichtů. Jedinej kdo se v posledním díle skutečně alespoň trochu probral byl Tyrion, volba krále ale byla píčovina, jak ihned všichni souhlasili, že na trůn dosadí nejzbytečnější a nejotravnější postavu, která se Her o trůn nijak nezúčastnila, ani nijak nezasáhla. Jon skončil, tam kde patřil odjakživa, to jediný mi udělalo malilinkatou radost, která vlastně ani nestojí za zmínku. Všechno ostatní mi bylo u prdele a já se kroutil na židli a pořád se díval na posuvník, kdy už tomu utrpení bude konec. Gratuluji pánům Weissovi a Benioffovi k titulu největších sráčů a že dokázali absolutně zabít tenhle seriál. Cca dva roky si na tohle vzali? K smíchu! I když vzpomínkama občas zavádím o počáteční série, dál už to bude zapomenuto a vím, že se na tohle už nikdy nepodívám!

• 20.5.2019  18:30

Hanks byl skvělej a rozhodně to táhnul v závěsu s Wayansem. Šmodrchel se rozšmodrcheloval, když ta paní domácí ke štěstí a radosti přišla. Bylo to takový jiný, ale zároveň mi to nestačilo.

• 20.5.2019  18:26
    Rošťáci (1985)

Takový průměrně příjemný filmeček, s Indiana Jonesem v dětským podání.

• 18.5.2019  16:08

Ona komedie to moc nebyla. Nejvíc komediální tam bylo, že Hill vypadal jak rozteklej ropušák. Prostě takový drámo, příběh mě nijak nenadchnul ani neurazil. Ale přísloví "kdo chce moc nemá nic" tam bylo ukázáno na sto prdů.

• 18.5.2019  16:03
    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)

I když nemám v lásce bore...borečka Boučka, i když mi Prachař je proti srsti, tak tahle "soutěž" mě díky ostatnímu osazenstvu baví a rád u ní spočnu. U kolující krabice je vidět, kolikrát mají naše sélebrity mezery 🤣

• 14.5.2019  05:59

Že Daenerys ráplo v kebuli bylo fajn, samozřejmě před tím nezapomněla vyjmenovat širokou škálu svých titulů. Zničit si město, které se vzdává, no budiž, jatka byly fajn a taky tam něco bylo vidět. Souboj Celgana s Cleganem taky ušel, ale zbytek stál za vyliž prdel, Jon přemýšlí lofasem už hezky dlouhou dobu, souboj Jamieho s Euronem, to byl tupej výstřel do prázdna, zničení Euronovi flotily, kurňa, jaktože teď to šlo a před tím ne, to asi dráček prošel školením v Matrixu. A v neposlední řadě, co Jamie a Cersei, kde byla nějaká satisfakce a zadostiučinění?? Aspoň tohle všichni čekali určitě, vy debilové??!! Je čím dál víc vidět, jak tvůrci neví, co s tím. Mám důvodné obavy z toho, že celou pointu seriálu zeserou jak děcko po svým prvním kari! A ta stupidní scéna na konci s koněm pro Aryu?? Všude vzse hoří, všechno lehlo popelem, těla se tam válí přes sebe a hle, bujný oř! 🤣 Tohle je vážně už jen utrpení!

• 8.5.2019  12:19

Epizoda, kde největší koule měl ten romantickej rozhovor mezi Tormundem a Cleganem. Daenerys je zralá na přesdržku palcátem, kelímek kafe tam ti fušeři opravdu nechali. Když se soustředila palba z balistů na lodě, kam se zase vytratila Dračí pizda? Proč to netočila a nespálila je ze zadu? Co se stalo Missandei, to jsem měl škodolibou radost! A jelikož tam byl záchvěv toho pletichaření o trůny, tak tomu střelím dvě z lítosti. Na druhou stranu, kolem Králova přístaviště je najednou podivná poušť? Proč protože se to těm dvoum kokotům, kteří si říkají tvůrci, prostě jen hodilo? Proč Cersei ten plivanec armády, co jí stál pod hradbama, nerozprášila a tohle utrpení mohlo skončit?

• 5.5.2019  09:05

Mě by zajímalo, jestli herci po shlédnutí sebe sama se nějak nad sebou zamýšlí. Třeba Jablečná brána mi zas tak nevadila, její pivní běh mě rozsekal, ale Helms byl vyloženě trapnej. Já vím, že za to může taky scénář, ale prostě vžívám se do těch postav, a ty pedofilní narážky ani nebyly moc vtipný. Ale abych jen nekydal špínu, taky se zasmějete.

• 2.5.2019  21:03
    Hra o trůny - Dlouhá noc (S08E03) (epizoda) (2019)

A takhle se, prosím, posílá celá dějová linka do prdele! Nejenomže je to mišmaš divnejch šmouh a tmavých obrazů, nepochopitelných činů (útok dothraků do tmy), pitomě významných pohledů atd. Draci byli na draka a ten teleport Aryi? Nenechte se vysmát. Za mě, když se kolem Nočního krále točilo tolik věcí a spekulací, že snad má i identitu, dobře identitu neměl, ale ukončit to takhle prázdně, to už je amatérismus. Není předloha, tak to prostě Beňód a Wajs zgurvili. I sám George Martin prohlásil, že nechápe ten náhlý konec, že by to mohlo být ještě na několik sérii, ale tvůrci jsou prostě nýmandi a radši to pošlou do kopru!

• 27.4.2019  18:50
    Kill Bean (2009)

Kávové prdelky ozbrojenější víc než komando. Škoda, že to nemělo větší grádý a masakroidní zjev. Mohla z nich stříkat horká káva a nějaký to střevo ;)

• 24.4.2019  23:05

Tohle klidně mohl být první díl závěrečné série, kdyby těch mizerných čtyři a půl minuty veledůležitých plků z debilního předchozího dílu nacpali sem. A ono by se to s klidným svědomím dalo, když rozhovory jsou divně navazovány, skáče se od ničeho k ničemu. Já se začal bavit, když na scénu nastoupil Tormund Obrozhouba a cosi jako hrdost jsem pocítil, když ser Jamie pasoval Bryene. Ale pak to stejně zmizelo.

• 24.4.2019  22:57

"ZÁHADNÁ MIGRACE SUPERHRDINŮ! VRÁTILI SE NA SVOU PLANETU?" Proč tohle stálo za zmínku? Mělo to ukázat, že bez Lois Hovnové nikdo neumí napsat článek do novin? Proč ty pokusy o trapný humor? Flash byl kokot a spolu se sájborgem vypadali jak ze zmuchlanýho alobalu! Tohle Snájdr neukočíroval asi nikdy neukočíruje. Kupodivu nejvíc herectví prokázal Momoa a nevím, co všichni mají proti Affleckovi jako Barmanovi!? Za mě byl ten Stepujícíwulf vykradenej Surtur atd a atd!

• 21.4.2019  09:34

To zas měl někdo povídavou a řekl si že by z toho mohl být super film. A okoření to tím, že matka preje vlastní dceři, aby jí někdo znásilnil. A ono ehjhle, vážně se to stane a ještě u toho shoří plamenem vášně, nebo co. A pak policie tápe a mamce se to nelíbí, je pravda, že ta nejistota a smutek jsou svině a tak si zaplatí plakáty, zapálí policejní stanici aby se dočkala čeho? Ničeho!!! Hvězda za Woodyho a za ten smutek a sžíravou nejistotu.

• 20.4.2019  21:43
    Unforgettable (2017)

Hodinu a třičtvrtě! než se něco začalo dít! Nebo jestli si réža myslel, že to všechno před tím byla gradace atmosféry, tak nechť se réža vzpamatuje z toho heroinovýho opojení, protože to bylo strašný hovno! Héglová to všechno zvládla s jedním výrazem ve gsichtě, a když náhodou změnila miminku,tak se jí pohly akorát koutky kolem držky a vůbec to bylo takový, jak to lidově říct...no na hovno! Nechat si kytky, který někdo pošle, aby se to muselo vysvětlovat? Si děláte prdel ne!? To a mnohem víc v téhle kolosální 3,14čovině!

• 19.4.2019  12:41
    Hra o trůny - Zimohrad (S08E01) (epizoda) (2019)

Řekl sem to dvakrát a řeknu to s klidným svědomím ještě i šestkrát. Ten seriál jde do takových sraček, že je až neuvěřitelný, kolik lidí to tu slepě žere! Tahle epizoda byla stupidní, obkecaná tak hloupýma a nesouvislýma dialogama, jenom proto, že tvůrci si asi myslí, že nám chystají půdu, tak se jim nějaká ta debilita sežere. Jako ukončit předchozí sérii útokem na Zeď a začít novou takovouhle sračkou, to chce mít hodně vypitej mozek. Jediný, co na tom seriálu ještě stojí za to jsou kostýmy a výprava!

• 14.4.2019  16:22
    Elita armády (2006)

Další záplata na Žankův fan Damův nájem? Hodně hodně špatný gangsta film, ještě horší akční film. Prostě Jelita armády.

• 14.4.2019  07:21
    47 róninů (2013)

Příběh o róninech, co chtějí svoji pomstu, omatlaný jakýmsi fantasy blivajzem a film moc neví jak se má tvářit. Smíchanej Keanu to vůbec nezachraňuje, a celý je to jakýsi takový divný i s tím koncem. Jó, kodex samurajové ctili, tak to mělo být o tom a né tam cpát čarodějnice a divný zjevy a rádoby démony apod.

• 14.4.2019  07:17

Je strašně smutný vidět někdejší akční hvězdy, jak se snaží vydělat na živobytí v kdejaké kravině. Bylo to strašný, fakt že jo!

• 13.4.2019  17:20

Tohle už bylo až příliš. Tohle nebavilo ani jako oddechovka pro vypnutí mozku.

• 13.4.2019  17:16

Vysokoadrenalinová taškařice s koitem na veřejnosti, která by mohla i bavit. No nic, jdu si pro nosní sprej.

• 25.3.2019  14:14

Nebyl by to špatný film, ale na mě to bylo až moooc vláčný a zdlouhavě tažený a toho boha tam bylo taky až moc. Závěrečné rozuzlení mě taky neposadilo na prdel, takže tak.

• 25.3.2019  06:07
    Památkáři (2014)

Během hodiny filmu si Clooney z plnovousu udělal knírek, Goodman si vyzkoušel ze pár přileb, Damon furt cosi matlal, Murray zasalutoval a já to vzdal. Tyhle památky nestály za dodívání. Strašná nuda!

• 23.3.2019  19:31

Kdy já to viděl naposledy?! To už je drahně let, kdy jsme všichni chtěli být jako Van Damme a měli za kámoše takový Jacksony! Zkoušeli kopy s otočkou, či nafackovat nohou a čo chýbalo, len dva tri metry a byli jsme stejní mistři! Dvě hvězdy určitě za nostalgii a další protože prostě i přes prosťoučkej příběh si to za roky pustím radši než novodobý filmy.

• 23.3.2019  14:52

Trejo stále není herec, ale naučil se pár vět navíc! No bravo, ale film stejná kravina jako předchozí díl.

• 16.3.2019  22:47
    Man America (2011)

Proč odpad!? Protože i přes můj pitomej zvyk dokoukat kdejakou kravinu, tohle se fááákt nedalo!!!?

• 16.3.2019  14:02

Parádní film. Až mi bude 100, chci to taky zažít, ale nejlíp, když mě bude tak o 60 míň, abych to byl ten správný prožitek. Za mě určitě doporučuji tuhle milou, oddechovou podívanou.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19