Luky-7

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 26.11.2015  23:51
    Ano, trenére! (TV pořad) (2015)

FRANZ to bere jako,když jde ráno v 9 trénovat Spartičku a bere to jako profík. Tady jsou jen vesnický kloučci a jedinej účel těchto pralesních lig od divizí počínaje třídama konče je pouze to jít po zápase na pivo ! Stejně jako jdou profíci z LA Ligy za luxusníma kurv.i.čkama,tak kloučci jdou po zápase Horní proti Dolní na pivko do místní knajpy. Takže účel nulovej jen vidět Franze zblízka :)

• 16.12.2015  19:37
    Popelka (TV pořad) (2015)

Jak se jmenuje ten hlavní song? Je to i soundtrack z nějákého filmu. Díky

• 1.1.2016  18:54
    Road to the NHL Winter Classic (TV pořad) (2015)

NHL je pořád nádherná. Tento dokument je taky krásně natočenej a ukazuje nám hvězdy týmu zblízka. Takovýchto pěkných dokumentů je natočeno o NHL bezpočet.

• 27.10.2015  00:23
    Show Leoše Mareše (TV pořad) (2015)

Mareš j už trapnej i na E2 po 15 letech a usmyslí si,že bude Jay Leno bo co ? :) Čím víc Mareš stárne,tak vypadá jak Jim Carey.

• 27.12.2015  23:40
    Správnej dres (TV film) (2015)

Sice fabule ,ale děj neurotického hokejky je dobrej. Místy vtipné a na televizní film to odpovídá :)

• 22.8.2015  16:22
    Tchyně (TV pořad) (2015)

Proč ji cpou do televize? Dneska už má pořad vážně každej i škaredá tlustá paní.Sonda do dušiček českých lidiček a provází jim neodborná kurtizána jejíž dcera je taky jasná.

• 1.10.2016  22:08

Na uvolnění sobotního večera je to přijatelnej film. Ze života.

• 18.12.2015  01:24
    Ostře sledovaný vlak (TV pořad) (2014)

Cabadaj z toho má srandu,ale postarší nakydlá šikulka Žídků to prožívá jak první orgasmus. Občas dají otázky jak se řekne latinsky zajíc (LEPTUS) což je na takovouto triviální soutěž velmi záludná otázka. Že bych se měl za své znalosti provést vlakem z Ostravy do Brna mě nebere.

• 29.12.2015  00:08
    Zlaté manželky (TV pořad) (2014)

Nejhezčí je JANKA :-)

• 12.5.2014  01:36

Novotný jestli to na nás nenahrál...o čemž pochybuji,tak je ve své podstatě velmi inteligentní člověk ! Ví co dělá a proč to dělá! Z bulváru jako takového mi bylo vždy na blití,ale hloupé české ovečky ho žerou a ne jen ,,čecháčci´´,ale i jiné národy. Novotný si jde za svým a je mu jedno za jakou cenu a koneckonců si myslím,že by si takhle šel za svým i v jiném oboru kdyby ho dělal...Šlechtí ho to,že nám ukázal jak to v téhle branži chodí a bez skurpulí nám nastínil,že nám vlastně kecá :) Ta holka Olga nevím co tam vůbec dělá...tu bych vyrazil hned být šéfem...možná se na ní občas dá kouknout,ale jen do té doby než bych jí párkrát nepře.fiknul . Tečku tomu zasadil při těch pohovorech ....Za mě 9/10.

• 18.3.2015  01:26
    Arianna featuring Pitbull: Sexy People (hudební videoklip) (2013)

Slušná kravinka https://www.youtube.com/watch?v=NHqNlJ0X3FE

• 10.5.2014  21:28
    Legenda 17 (2013)

Nádherné! Sice to píši v euforii(5 minut po shlédnutí),ale tento film je natočen naprosto dokonale...vykresluje Charlamova sice jako nejlepšího hokejistu světa (na Wayna nejspíš neměl),ale nelze se tomu divit,když je to ruský film ještě k tomu,když Wayne je Kanaďan. Věděl jsem,že ,,sborná´´ měla takový dril,ale už jsem nevěděl,že Tarasov používal až tak drsné metody...zapomněli tu akorát na to jak hráči za sebou tahají pneumatiky v gulagách. Charlamov je zde vykreslen jako člověk,který nemá ani jednu chybu což nemohu soudit,ale nejspíš tomu tak bylo,že byl opravdu takový jakého ho popsali. Je zde krásné spojení lidské touhy,povahy a hokeje... Charlamov by určitě měl na NHL jen škoda,že tam nikdy nešel...nejspíš z vlastenectví a k té historce,když mu v restauraci skaut NHL a nabídl mu 1 000 000 US dolar jde pouze říci,je to FRAJER. Tolik peněz nebrali ani ty největší hvězdy NHL jako byl Phil Esposito,který po něm v Super Seriess hodně šel. Už je to,že je jako jediný hráč,který nikdy nehrál v NHL spolu s Treťjakem v HHOF v Torontu o něčem svědčí. Škoda,že to tehdejší režim neumožňoval vynikal by jako Ovečkin nebo Malkin v dnešní době...je to veliká škoda!! Ale i tak je CHARLAMOV veliká legenda světového hokeje!!

• 3.3.2014  02:16
    Ovečkin versus Crosby (TV film) (2013)

Sid Crosby jako klidný hráč a Alex jako extravagantní evropan. Je pravda,že Sidney tím hokejem žije...Alex je taky hodně dobrej,ale na Sida nejspíš mít nikdy nebude. Tento dokument je sice natočen na rok 2010,ale dnes o 4 roky později víme,že Kanada vyhrála jak OH ve Vancouveru,tak v Soši 2014. U obou triumfů byl Crosby.

• 14.6.2015  23:59
    Sexy výzva (TV pořad) (2013)

Simonka je šikulka :)

• 26.5.2014  01:46
    Nicki Minaj - Va Va Voom (hudební videoklip) (2012)

• 21.5.2016  15:14
    alt-J - Something Good (hudební videoklip) (2012)

Co tím básník chtěl říci ?

• 4.10.2012  00:08
    neohroŽENY (TV seriál) (2012)

Nerozumim podstatě věci co tím chtějí říci ! :D

• 6.5.2014  01:49

Ta hvězdička je za Barušku ! Na nic víc se v tom filmu dívat nedalo !

• 7.5.2014  18:03
    The Hike (2011)

Vcelku bezduchý béčkový horor...Jedna hvězda za ten ,,skoro´´děj a druhá za Barunku,která je zde opět sexy v sukýnce,ale jak jinak je zabita jako první a tak si jí moc neužijeme...kdyby hrála tak dobře jako je krásná,tak by ty filmy byly hned o něco lepší :)

• 3.1.2016  03:00
    Po čem muži touží (TV film) (2010)

Sice kopie Po čem ženy touží,ale přijatelné. Tyto béčkové filmy z Německa jsou dobrá na odpočinek, ikdyž jsou již od začátku předvídatelné.

• 11.2.2015  22:36
    Ach, ten můj šéf! (TV film) (2009)

Klasická béčkovina co pouští naše komerční televize,když už je to v Německu okoukané. Nejsem proti...je to oddychovka. V podstatě záměr je ze života pohledná sekretářka(tahle je navíc chytrá) a šéf se do sebe zakoukají. Je to sice otřepané,ale blízké realitě a kouká se na to dobře jako únik ze života. 3 hvězdy:1 za Henriettu a druhá za děj. Třetí aby to nezapadlo úplně do podprůměru.

• 15.6.2014  15:03

• 9.1.2016  23:45

Tyhle německé béčkové filmy jsou dobře zpracované a tento má dokonce otevřenej konec :)

• 4.10.2012  00:17
    Falco (2008)

Falco byl frajer a ikdyž ho může někdo odsuzovat,tak já ho respektuji!

• 21.5.2018  04:52
    Matador (2008)

Megastar.

• 18.7.2014  02:42
    Trvalé bydliště Praha (studentský film) (2008)

PRAHA tě spolkne,sežere,přežvýká a vrátí zpátky do Zlína bo jiného koutu Moravy z kama pocházíš...(v tom lepším případě...v tom horším skončíš takhle)

• 6.2.2015  18:06
    V Bruggách (2008)

Je to p.rdel světa...Brugy jsou p.rdel světa:D Nesnáším všechny maloměsta pod 1 milion obyvatel :)

• 23.3.2013  00:13
    Grizzly: Pomsta šelmy (TV film) (2007)

Za tu pěknou kočičku hvězdička...Odpočinkovej horor!

• 15.5.2015  02:54
    Tajný deník call girl (TV seriál) (2007)

Hezké intro...rádoby velkoměstské něco ve stylu Sex ve městě

• 4.10.2012  00:15
    Toreador (2007)

Nezáleží na tom co děláš v ten dobrý den,ale záleží na tom co děláš v ten špatný ! Pravdivě řečeno.

<< předchozí 1 2