• Rodinný

Mezi COOLky (2022) (pořad)

Vzhledem k recenzím jsem od pořadu nic moc nečekal. O to překvapující bylo, že to jde opravdu sledovat, scénky s vtipem, byť se samozřejmě střídají slabší s lepšími.

Survivor Česko & Slovensko - Série 3 (2024) (série)

Nejhorší obsazení. Půlka osazenstva chce po pár dnech domů. Jediný, kdo to aspoň trochu zachraňuje, je mistr Mikýř, který to ale povětšinou totálně trollí. Což je dost smutný. Jedna hvězdička za Lorda Mikynského.

Plnej kotel (2024) (pořad) odpad!

Nudná česká parodie na Top Gear. Aspoň teda doufám, že to je myšleno jako parodie.

Na stojáka (2004) (pořad) odpad!

Viděl jsem dva díly, které měly být pravděpodobně silvestrovským výběrem toho nejlepšího. Ne. Nebylo. Při státním pohřbu se člověk pousměje vícekrát.

Vaření se Soukupem (2021) (pořad)

Naprostá paráda. Jaromír Soukup si pozve hosta, ale protože to je show Jaromíra Soukupa, tak host sedí před kuchyňskou linkou Jaromíra Soukupa, a kouká na to, jak Jaromír Soukup vaří jídlo Jaromíra Soukupa. Peak českých kulinářských pořadů.

Partička Nová krev (2023) (pořad) odpad!

Partičkovský pokus o talentovou show. Výsledek je ale velice trapný, u "vtipné" show jsem se nedokázal ani jednou pousmát, všechno křečovité, trapné, nevtipné.

Bez lítosti - Lukáš Kopecký (2023) (epizoda)

Moc nevím, jak tento díl ohodnotit, Kopecký je prostě neskutečná svině, ze které se mi chce zvracet.

Osada - Epizoda 6 (2023) (epizoda) odpad!

Osada z humoru přešla v totální trapnost.

Kriminálka Anděl - Deset tisíc procent (2023) (epizoda)

Jedna hvězda dolů za nesympatickou postavu v podobě Oskara Hese. Druhá hvězda dolů za chytání pachatele (resp. nesmyslnost jednání policie).

F1: Touha po vítězství - Série 5 (2023) (série)

Hodnocení z jednotlivých epizod mi vyšlo 5*, celkově musím ale sérii jednu hvězdu ubrat pro nedostatečnost. SPOILER ALERT, prostě mi v sérii chybí loučící se Vettel, nebo GP Brazílie, jejíž výsledky byly více než zajímavé - pole position pro Haas zásluhou Kevina Magnussena, první výhra pro Russella (ta tam aspoň ve zlomku byla)