• Rodinný

F1: Touha po vítězství - Série 5 (2023) (série)

Hodnocení z jednotlivých epizod mi vyšlo 5*, celkově musím ale sérii jednu hvězdu ubrat pro nedostatečnost. SPOILER ALERT, prostě mi v sérii chybí loučící se Vettel, nebo GP Brazílie, jejíž výsledky byly více než zajímavé - pole position pro Haas zásluhou Kevina Magnussena, první výhra pro Russella (ta tam aspoň ve zlomku byla)

Hra na oliheň - Jeden šťastný den (2021) (epizoda)

Finále absolutním zklamáním, bohužel. Nadějně rozjeté, rychle ukončené. Nelogické chování hlavní postavy, blbosti.

Comeback - Berňák (2009) (epizoda)

Naprosto nejlepší epizoda seriálu. "Vždycky se něco najde ;)"

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Ne, ne, ne. Pomalé, utáhlé, nudné. Zbytečně dlouhé představovačky. [vložte afektovaný potlesk] Mě nezajímá kdo jste, a abyste mi teatrálně s pohledem masového vraha říkali, v čem jste silní (obvykle nějaká otřepaná fráze). [vložte další afektovaný potlesk] Zbytečné dramatické zpomalené záběry po výzvách. A aby soutěžícím dali deky? Hotovou podlážku pro přístřešek? Jako oheň po výzvě sirky? Na kmenové radě stačí zoufale opakovat "Ale já jsem sportovec", čímž si zachráníte kůži. A nakonec... [vložte další afektovaný potlesk]. Stopáž 120 minut je neuvěřitelně dlouhá, Markíza už to pochopila a díly rozpůlila.

Osada - Epizoda 3 (2021) (epizoda) odpad!

Ne, ne, všechno špatně. Křečovité, přehnané, trapné. Jo, a Holubova postava mě už začíná hodně štvát.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Neurazí, ani nenadchne. Velké mínus v použití jednotky "světelný rok" jako jednotky času...

Cynická svině (2018) (pořad)

Brilantní, dokonalé. Vynikající kombinace vtipů, narážek a skutečného sdělování informací.