Ostravak Ostravski (2016)

Film postavený na tom , že ostravaci maji kratke zobaky. Sakra teďˇjsem prozradil pointu, největší fór filmu. To je ubohý.

Beatles: Perná léta (2016)

Měl jsem husí kůži, bylo to opravdu perfektní. Howard sestavil dokument, z kterého je mi líto, že jsem v té době nežil a Beatlemanii nezažil. Nejsem jejich fanoušek mě to prostě časově minulo, ale až teď chápu, že to co se dělo je do teď fascinující.

Jak se zbavit nevěsty (2016) odpad!

Šli jsme na to jako na oddychovku prostě vypnout pobavit se a jít. Úvod naznačoval, že by to tak mohlo být. Ale co následuje dalších 85 min je jak vytahnout , z natvrdlého díváka ( mě ) prachy. Pominu to , že na humor může mít každý jiný názor. V našem kině jsem se moc nesmali asi jsme se holt sešli. Ale tedy, že film je spíchnutej horkou jehlou natočený za dvě odpoledne to tedy sorry. Nedělejte z divaku blbce.

Pat a Mat ve filmu (2016)

Dnes ještě více než v neděli oceňuji, že Beneš ctí žánr a Pata a Mata vede právě vylepšováním v rámci žánru. A nikde na mě nevyskočila žádná Panda. Friendly dětský film - tím, že jsou to přiběhy v rámci filmu dobře zkousnutelné pro malé děti. Žádné složité a komplikované vyprávění, prostě je to tak jak to má být jdeme rovnou na věc a jede se prostě Pat a Mat. Drží se to žánru to je dobře. Co mě jako dospěláka rozsekalo je, když v jeden moment zazněla hudba z nemocnice na kraji města v aranžmá Pat a Mat, nečekany vtípek pro dospělé :) Líbilo se, neni co hodnotit drží se to osvědčeného žánru který Pat a Mat razí jak se tu píše 40 let. Je to furt stejně dobrý.