Smrt ve tmě (2016) odpad!

Výborná kamera, celkem slušné herecké výkony, zvukově v pořádku, ale přesto všechno to stojí úplně za nic. Tolik nedomyšlených scén, že vás to nutí myslet jenom na to, co absurdnějšího ještě ve filmu uvidíte. Námět zajímavý, bohužel celé to působí naprosto komicky a člověk si nezakrývá oči proto, že by se bál, ale proto, že pro samou nedomyšlenost scén se na to prostě dívat nedá. Pardon, ale tento film si nezaslouží 80% ani náhodou, osobně bych dal 40% za kameru, střih a prostředí, ale jelikož děj je to hlavní, tak tam prostě nemohu dát ani procento.

Orel Eddie (2016)

Nový britský rekoooooord! :) milé, zábavné, napínavé, dokonalé...a jede se na Olympiádu! :)

Pád Londýna (2016)

Byl jsem tak napnutej, že jsem v polovině filmu zapomněl i na to, že se mi chce děsně na záchod :) ale přeci nevynechám ani jednu scénu, protože tohle byl nářez. Naprosto výborný, nemám výhrad. Komu se líbil Olympus, určitě musí vyrazit na Londýn, nebudete zklamáni. A já už se jenom těším, až padne Paříž, Řím...a možná i Praha? :)

Oblast 51 (2015) odpad!

Pokud toto mělo rozpočet 5 milionů dolarů, tak je to krásný způsob, jak vyhodit peníze do kanálu. Sakra co v tom filmu mohlo stát tolik? Jako nic se tam nedělo, žádný akce, efekty nula, pochválit by se snad dalo akorát...ne vážně nic, prostě nechápu...fakt mi nejde do hlavy, proč někdo točí takovou blbost. Oblast 51 by si zasloužila daleko důstojnější pojetí, tohle je místy fakt až trapný. Některé filmy jsou "Tak blbý, že jsou až dobrý", ale tohle je vážně jenom blbý.

Fontána (2006) odpad!

Absolutně o ničem. Rádoby romantická slaďárna pro ženy, která ale vede od nikud nikam. Nemělo to náboj, napětí, efekty, nemělo to nic, prostě jedna velká nuda. Vážně mě "baví" se dívat půl hodiny na strom, ke kterému promlouvá muž o ničem. To už se můžu dívat z okna na zahradu, kde si babča povídá se sousedkou a i to je daleko větší zábava.

Vesnice (2004) odpad!

Z těch tisíců filmů, co jsem viděl, je u mě Vesnice č. 1 na stupnici nejhorších filmů. Evidentně tu má své fanoušky, ale pokud máte rádi standardně komedie nebo horory, pak se tomuto vyhněte velkým obloukem. 90 minut se tam nic neděje, absolutní nuda a konec? Konec vyhrává cenu za nejstupidnější scénu všech dob - ano přátelé, příšery, které všechny ostatní děsí a nikdo si proti ním neškrtne, tak je srovná slepá holka, která i po slepu dokáže sprintovat lesem a přitom o nic nezakopne a ani nenarazí do stromu - za celý film a hlavně za tuto scénu si zaslouží titul NEJHORŠÍ FILM VŠECH DOB !

Ano, trenére! (2015) (pořad) odpad!

Vesnický fotbal v podání Okresního přeboru je super, ale tohle? Není to vtipný, není to zajímavý a samotný Straka předvádí, že před kameru vůbec nepatří a celou marnost nad marnost jenom umocňuje...

Muck (2015) odpad!

A já myslel, že po Vesnici už stupidnější horor neuvidím. Co to sakra mělo být - horor? Komedie? No dvakrát jsem se od srdce zasmál té stupiditě a ani jednou jsem se nebál, takže asi komedie. Tenhle film celou dobu předstírá, jak je napínavý, dechberoucí, plný lekavých scén, ale ono...NIC! Nic tu do sebe nepasuje a ten, kdo vymýšlel hudbu k tomuto filmu, tak tomu bych dal pokutu za vrchol nevkusu - ani jednou se hudba nesloučila s dějem filmu. U mě nejstupidnější film co jsem viděl, nejhorší hudba, nejhorší střih a o hereckých výkonech už se raději vyjadřovat nebudu. 7% za ty dvě úsměvné scény.

Sinister 2 (2015)

Máte rádi horory se spoustou lekaček? Pak je tento jeden z nejlepších! Film sice má svá hluchá místa, děj není bůh ví jaký, ale člověk v tom křesle sedí zaříznutý a napnutý po celý film. Po propadáku v podobě Insidious 3 je toto výborné napravení hororového žánru - takhle to má vypadat! 90%

Spring (2014) odpad!

Prvních 10 minut filmu to vypadá, že vás film vtáhne do atmosféry dokonalého hororu. Dalších 30 minut čekáte, jestli tomu tak opravdu bude. A po hodině filmu zjistíte, že jste čekali zbytečně, protože vás čeká jenom a jenom nuda. Z žánru hororu zde nečekejte vůbec nic. Je to možná romantika pro puberťačky, ale celý film je naprosto o ničem. A když už to vypadá, že se ke konci konečně něco stane, tak je konec a jediné, co vás napadne je, jak mohl někdo takovou blbost natočit. Ztracených 109 minut - 0%!