CassidyXXX

CassidyXXX

Česko

• 22.4.2018  14:13

Hrozná ptákovina. Ale vyplatí se na film koukat s přetáčením a sledovat kvalitní hereckej výkon JCVD. Nezvyklá role ujetýho záporáka fakt pobaví a dělá z flmu docela slušnou komedii :D

• 31.3.2018  09:25
    Zákon gangu (TV seriál) (2008)

Tenhle seriál má svoje pro a proti. Prostředí motogangu je samo o sobě zajímavý, casting zpravidla výbornej, spousta skvělejch scén, určitě stojí za to tenhle seriál vidět. Jenže obrovskej problém je častá zdlouhavost a někdy se tam řešej uplný blbosti jak v telenovele. Další co mě prudí je, jak si scénář "pohrává" s divákem - fakt nejsem zvědavej na kokotiny, že nastane nějakej problém (např. potřeba pomsty) a pak se to táhne jak smrad pět dílů než se člověk dozví jestli bastard dostane lekci nebo ne. Kdyby to bylo svižnější jako byl Shield od stejnýho tvůrce, dal bych pět hvězd, takhle je to někde mezi 3 a 4.

• 31.3.2018  09:13
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Pokud se někdo chystá začít sledovat tenhle seriál, měl by vědět, že první tři série jsou výborný a postupně to jde do kopru. Vůbec nejhorší je pátá série. Je to dáno tím, že tam tvůrci přidali nový postavy, z nichž některý jsou vyloženě protivný. Ale ty tři první stojí za to vidět, je fakt sranda sledovat tyhle "mimozemšťany".

• 18.2.2018  15:45

Bohužel navazuje na slabší čtvrtou sérii a posouvá úpadek ještě dál. Scénky s Bernadette a Annou jsou většinou otravný. Je zde pár momentů, které připomenou první série, ale celkově je to nablblá trapárna.

• 18.2.2018  15:39

Výborná sranda prvních třech sérií je tady už bohužel rozmělněná a to zejména kvůli novým postavám. Starej dobrej humor se střídá s trapnostma, ve kterých zpravidla figurují nové ženské charaktery. A poměr je bohužel časově cca půl na půl, škoda.

• 25.7.2017  18:58
    Danielův svět (2014)

dekadence. tyhle individua by se měli léčit a ne se motat kolem dětí. tvl co je tohle za dobu?

• 14.5.2017  16:48

Je to až přehnaně gumácký, ale dobře koukatelný a celkem mě to chytlo. Hudba a efekty supr.

• 6.5.2017  17:57

Ságu Star Wars jsem si postupně zamiloval a dá se říct, že jsem fanda, ale tohle je průser. Byla velká šance začít novou etapu Star Wars, nicméně ten idiot Abrams akorát použil kopírku. Navíc u tak silný věci jako byl vztah otce Vadera se synem Lukem by se to fakt znovu používat nemělo, zvlášť ne takhle laciným způsobem. O hvězdě smrti nebo nesmyslech typu vycvičení nány v jedi během dvou minut ani nemluvim. Je to i plivnutí do xichtu panu Lucasovi, protože jestli se něčim původní SW vždy vyznačovaly tak skvěle propracovanym světem a dějem, tohle je prostě lacinej povrchní šmejd z vietnamský tržnice. Dá se říct, že zkratka JJ v Abramsově jméně by se po tomhle paskvilu dala vyložit jako "Jar Jar Abrams - jelito filmovýho průmyslu". A to nic proti tý ještěrce, ta je aspoň kámoš. Doufám, že za tohle dá tvůrcům někdo přes držku nebo je aspoň třeba někde na party či předávání cen něčim poleje nebo pofluše. Jediný co je na filmu dobrý je přítomnost Žvejka, Lei, Luka, Sokola a Hana - kterýho ovšem samozřejmě museli nechat zabít.

• 6.5.2017  17:39

Tvl kdyby v tom táboře ještě byly ženský tak neni důvod utíkat, naopak výborný místo k přečkání války. Chlastání, sranda, sport, pohodovej personál (teda pardón dozorci). Prostě 2. světová musela bejt na pohodičku. Tak asi takovej dojem tahle slátanina vyvolává, navíc je to i docela nudný.

• 5.4.2017  20:03
    Království nebeské (2005)

Odporná propaganda, překrucování historie, lakování islámu na růžovo a naopak očerňování křižáků, jejichž výpravy byly až reakcí na islámské dobytí 2/3 původně křesťanského území. Lži jsou např. v části filmu, kdy Balian přichází do Svaté země, jsme konfrontováni s celou řadou historických polopravd či přímo lží: 1) Romantika mezi královnou Sibyllou z Jeruzaléma a Balianem z Ibelinu je vylhaná, stejně jako nevraživost mezi Sibyllou a králem Guyem z Lusignanu, kterého ve skutečnosti milovala a byla mu věrná. 2) Raynald z Chatillonu, francouzský křižák a templář, pradědeček Přemysla Otakara II., byl skutečně vůdcem radikální frakce uvnitř Království jeruzalémského, ale vražda Saladinovi sestry z rukou Raynalda a jeho templářů je lež. Raynald se se Saladinovou sestrou nikdy nesetkal a o údajném únosu vypráví jen jediný zdroj (příběh o Willamu z Tyre), který byl ovšem vyvrácen. 3) Postava jeruzalémského katolického patriarchy Herakliuse je totálně převrácená. Heraklius je ve filmu vykreslen jako zbabělec a prospěchář, který ke konci vyzývá obránce Jeruzaléma, aby přijali islám. Heraklius se takto nikdy nezachoval a neustále podporoval obranu Jeruzaléma proti Saladinovi. 4) Saladin nikdy nezaručil ochranu křesťanům, kteří opustí Jeruzalém. Ve skutečnosti vzal Saladin všechny křesťanské obyvatele Jeruzaléma do otroctví, byť nastavil poměrně solidní podmínky k vykoupení z otroctví. Tehdy opět zapracoval patriarcha Heraklius, který z peněz jeruzalémského patriarchátu vykoupil velké množství zotročených křesťanů. Zároveň, ale tisíce nejchudších obyvatel Jeruzaléma zůstalo v islámském otroctví. 5) Bitva u Hattinu je vykreslena správně, i to, že byla důsledkem chyb křižáků a nikoliv vojenského genia Saladina. Ostatně, Saladin v další křížové výpravě dostal strašně nařezáno a ani předchozí obléhání Montgisardu nedopadlo pro Saladina, kdovíjak dobře. Křižáci byli poraženi především, protože neprovedli průzkum a nezjistili si, že zdroje vody – řeky, ke kterým jejich armáda pochodovala – jsou vyschlé. Rozdíl byl jen v tom, že Balian z Ibelinu se bitvy účastnil a uprchl z ní před porážkou. 6) Scéna, kde Saladin zvedá na zem shozený kříž a staví ho na stůl, je pouhá propagandistická dramatizace.

• 3.4.2017  15:43

Z řemeslnýho hlediska není filmu moc co vytknout, ale je to nudný, člověka to nechytne a nebaví. S hlavní postavou se nešlo moc sžít a to i vinou blbýho scénáře, kdy se člověk ani za čtvrt filmu nevěděl, co že je ten týpek vlastně zač.

• 29.3.2017  20:10
    Predátoři (2010)

Oba dva díly vetřelce vs. predátor byly promrhanou příležitostí, ale tohle je pecka. Jsem rád, že konečně přišel důstojný následovník prvních dvou predátorů. Děkuji Troublemaker Studios za chutnou porci zábavy.

• 2.3.2017  16:33
    Turnaj zabijáků (2009)

Mám rád akční filmy, ale tohle je fakt shit. Technický zpracování tohodle škváru sice není špatný, ale ten scénář, to je fakt urážka intelektu. Je to dementní celkově i v detailech. Lidi to tady v komentářích hodnotěj jako béčkovej film, ale tohle je urážka všech dobrejch béčkovejch filmů. Turnaj zabijáků je prostě dementní slátanina, opravdu odpad.

• 26.2.2017  19:58

Někdy je hodnocení na čsfd fakt na facku. Tahle poctivá béčková zábava si určitě zaslouží víc. Scénka z basketbalem je dokonalá :D

• 11.2.2017  17:45
    Střela (1996)

Mám rád filmy z ulice a tenhle je skvělej. Syrový, realistický a přesto se u toho člověk i pobaví a zasměje. Film sice není celou dobu jízda, ale některý scény jsou ku*va-že-skvělý.

• 27.9.2016  19:24
    Borgman (2013)

Po dokoukání filmu jsem byl nejprve naštvaný na autora, že ze mě dělá okurku a proto jsem chtěl udělit odpad!. Film je sice technicky vzato perfektně proveden a dobře se na to dívá, ale jaksi tomu chyběl smysl. Po chvíli se mi to však rozleželo a pochopil jsem, že je to taková "Lynchovina" a smysl v tom je. Je to sice "psychodivnofilm", ale kvalitu nelze popřít.

• 27.9.2016  19:07
    Doom (2005)

Taková poměrně zábavná béčková blbůstka. Asi nejvíc se mi na filmu líbila úvodní znělka studia Universal, kdy logo neobíhá okolo Země, ale kolem Marsu - což je defakto i verdikt o kvalitě filmu.

• 21.9.2016  20:27

Řemeslně zpracováno skvěle, ale nemá to ducha nebo jak to říct. Prostě mě film nechytnul a nebavil.

• 19.9.2016  20:09
    Planeta opic (2001)

K remakeům přistupuju obvykle s despektem. Nicméně tenhle film mě fakt mile překvapil. I když ho vidim poprvý až teď v roce 2016, tak film je stále svěží podívaná. Skvěle jsem se pobavil. A pozorovat vopičáky byl zážitek sám o sobě - bavili mě víc než o 10 let novější Zrození planety opic.

• 19.9.2016  20:05

Tak tahle variace na opičácký téma mě vůbec neoslovila. Zrození planety opic je na můj vkus strašně uloudaný melodrama a jsem přesvědčen, že za nějakých 10, 15 let až budou filmový efekty o level dál, tak už tohle bude klasicky vyčpělej nudnej film. Efekty jsou sice digitálně moderní, ale třeba o 10 let starší Burtonova Planeta opic je má prostě lepší. Tam prostě byla zábava ty vopičáky jenom sledovat.

• 14.9.2016  16:12
    Černí baroni (TV seriál) (2004)

Mnoho recenzentů se zde shoduje, že první díl ještě celkem ujde, ale pak už se to čím dál víc nedá vydržet. Jedním z hlavních důvodů je "herecký" výkon Radka Holuba v roli vojína Kefalína - on se totiž objeví se svým retardovaným xichtem až ke konci prvního dílu a tím hned začne kazit dojem z celýho díla. To jehho přiškvírání je opravdu odpornej hnus a degraduje to nejen seriál jako celek a ostatní dobré herce, ale i odkaz pan Švandrlíka. Hanebnost.

• 14.9.2016  16:11
    Hooligans (2005)

Na film se dá celkem koukat, ale v žánru řadím mnohem výše filmy Football Factory a hlavně Inkognito/ID. Green street má navíc hrůzostrašný český dabing. Kterýho neumětela může napadnout nadabovat česky originální chorály West Ham United s pár lidma ve studiu, když to v originálu řve 50 nahecovanejch chuligánů? To tam nešlo dát titulky, když už to chtěj překládat?

• 14.9.2016  16:10
    The Corner (TV seriál) (2000)

Tenhle mini seriál je syrovej a opravdovej náhled do nejšpinavějšího černošskýho ghetta, hlavně do komunity heroinovejch smažek. Ta atmosféra naprostýho feťáckýho zmaru a hnusu na člověka z obrazovky opravdu dolejhá. Ale je to při tom zábavný sledovat, žádný ubulený depresivní psychodrama. Tohle by mohli pouštět na školách jako prevenci.

• 14.9.2016  16:08
    Kyborg (1989)

Tohle neni žádná rádoby cool akční pitomina jako Kurýr nebo Okrsek 13, jaký se dneska točej, ale syrový a brutální béčko ze starý školy. Akční scény jsou i na dnešní dobu ultimátní a je to ukázka, že i s malym rozpočtem jde dělat velký věci. Hodně lidí zde kritizuje hudbu, ale dává filmu dobrou atmosféru a dobře podkresluje bitky. Film není pro každýho, ale kdo má vztah k postapu a béčkům, ten si to vychutná. Jedinej zápor vidím ve zbytečně natahovaný finální bitce.