Hrdina (2002)

Skvělé epické dílo které tak trochu bylo vytlačeno z výsluní filmem Tygr a Drak ale po několika stránkách ho převyšuje jak obsazením tak i silou příběhu. Jet Li prostě umí zahrát tyto eposy o hrdinství. Jedno z nejlepších díl Čínské tvorby . za mě 8/10.

Xena (1995) (seriál)

Jako dítě jsem to miloval. Dospíváním se vše změnilo. Typický klišé příběh kdy dobro porazí zlo a Xena jako vždy všechny porazí.

Sex Tape (2014)

Tak nějak jsem o toho čekal víc a dostal dost dost málo. Příšerně dlouhé a nudné dialogy které film úplně jistě posouvají víc dozadu než dopředu. Sice výborně vybrané herecké duo ale vesměs nemají co nabídnout. Naopak vyzdvihnout bych chtěl malé cameo Jacka Blacka který snad i zastínil ústřední dvojici. Za mě 4/10.

Demolition Man (1993)

Akční film mého dospívání a i přes to jak jsem starnul mě film nepřestal bavti. Da se říc tže takový akční výplod s pořádnou dávkou humoru se nedá omrzet a to se mi právě líbí. Podle mě Sandra Bullock skvělé sekunduje Sylvestrovi Stallonovi v hlavní roli. A k tomu psychopatický Wesley Snipes který by snad v tomhle snímku zabil i vlastní babičku mě opravdu baví.

Brigada - Brigáda (2002) (série)

Nejlepší seriál co kdy Rusové natočily ale bohužel v konfrontaci s celosvětovou kinografii je to jen kapka v moři. Což je škoda. Seriál má své kouzlo a divím se že režisér co natočil film na takové téma a ještě Rusku nesedí už někde za katrem.

Na hraně zítřka (2014)

Od filmu jsem vůbec nic nečekal a to se možná vyplatilo. Čekal jsem kdy přijde ta nudná šeď většiny filmu ale ono nic. Tak jak jsem se bavil u Na hraně zítřka jsem se dlouho nebavil. Nečekal jsem že tak nesourodá dvojice jako je Tom Cruise a Emily Blunt mohou na plátně vytvořit tak famozní podívanou. Za mě úplně jasně 10/10

Taras Bulba (2009)

Ukrajinské dějiny natočené ruským zaujatým režiserem, no fuj. Zaujatost a neznalost Ukrajinských dějin je důležitá při natočení filmu z Ukrajinský dějin. Nechápu proč by měli padat Kozáci za Rus když v té době s Ruskem neměli nic společného. Kozáci patřili po Kyjevskou rus což je dnešní Ukrajina. Ruská propaganda každým coulem !! Což je špatně. Skvělá předloha natočená člověkem co o historii neví nic. Tleskám hlouposti a neznalosti. Jediný koho mohu vyzvednout je Bohdan Stupka který prostě umím zahrát Kozáka jak se patří.

Rytíři nebes (2006)

Tak nějak jsem od toho čekal víc. Bohužel jsem se nedočkal. Shrnul bych to asi takto námět je výborný-provedení o dost horší. Zbytečné dlouhé a nudné dialogy a též průměrný herci který nijak neoslní, což je škoda. James Franco je snad jediný herec který působí sympatický + smysl příběhu = 3 hvězdy.

Tohle je Sparta! (2008)

Co to jako mělo být ? To byl film ? Rád používám slovo bečkový film ale tady bych ten bečkový film urazil. Spíš film typu C-nepřinese žádné ovoce. Za tenhle film dávám 1 a mužská polovina ví za co. Celkově jsem ale zhnusen co dnes dokážou natočit. A ještě vzkaz pro Jasona Friedberg už prosím netočte komedie. Jasná Malina !!!

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Povím vám je tu sice dost podobnosti z Dva a půl chlapa. Ale pro mě navždy bude Dva a půl chlapa sedět s Charlie Sheenem a ne Astonem Kutcherem který do kvalit herectví Pana Sheena nedosahuje. Taková ohrána písnička trochu jinak. Ale to se mi líbí. Je vidět jak moc je důležitý scénář a ne známé tváře Hollywodu a charakter Charlieho, který po Bečkových filmech zase točí něco co dokáže oslovit. 9/10