Probuzená posedlost (2015)

Patrick Wilson tu hrá svoju rolu neskutočne dobre čo ťahá tento film napriek scenáru veľmi vysoko.

Pokoj (2019)

Skvelý mystery thriller mne sadol aj s dàvkou napätia vo finàle.

Eli (2019)

Najlepší horor pre mna tento rok ,vlastne jediné dielo,ktoré možem považovat tento rok za horor ostatné veci boli pre mna čajové. No, ale konečne to prišlo . Kvalitka v mojich očiach ,silnú hustú atmosféru si film vybuduje po takej pol hodine a už nepúšta len jemne zdvíha.

Halloween (2018)

Asi najsilnejšý halloween u mna až ma to zarazilo akú hutnú atmosféru vzbudovali tutok . Sila .

Lucifer (2016) (seriál)

Strašná namotávka toto a Dexter sú moje 2 najlepšie seriály čo som videl. Zlo trestá zlo a to sa nedá nemat rád:-) Prvá séria fantastická a už finišujem druhú a stále kvalitka,

Lucifer - Série 1 (2016) (série)

Prvá séria bola tažká bomba pre mna ,a to mám pred sebou poslednú čast na z nej na dopozeranie z ktorej som videl 5 minút a teším sa jak ju buchnem :-)

Mimi šéf (2017)

Velmi vtipná rozprávka nabitá akciou a navyše Timova fantázia nepozná žiadne hranice . V mojich očiach najlepšý animák čo som tento rok videl. 100%

Supergirl - Worlds Finest (2016) (epizoda)

Zatial táto čast sa mi z prvých 18 najviac páčila . Flash a Supergirl proti dvom záporákom to bola fakt riadna zábava. Triky by mohli byt lepšie ale je to len seriál ,ktorý ma zatial napriek trápnosti ktorá tu je asi aj trochu zámerne neskutočne baví a nedá mi neudelit tejto časti plnú palbu *****

Komando (1985)

Jako malý chlapec som tento film miloval a aj teraz ked to ide v telke tak si to málokedy nechám ujst - ako to Arnold likviduje jeden po druhom aby dostal naspat svoju dceru. Perfektné hlášky a film ani nedáva šancu sa nudit všetko sa tu tak rýchlo odohrá.