Hercules (2014)

The Rock je moj oblubenec a na tento film som sa vazne tesil, musim povedat, ze sklamany urcite nie som, je to taka oddychova zabavna rozpravka pre dospelych.

Chraň nás od zlého (2014)

vyborny film, bol som nadseny, je to nieco medzi filmom Sedem a minulorocnym Conjuring......musim povedat, ze oproti Conjuringu sa mne osobne tento film pacil este viac, hlavne vdaka prvkom NYPD..

Zmizení (2013)

Jake Gyllenhall ma zase nesklamal, žáner ktorý naozaj môžem a scenár kde sa mi dve a pol hodiny zdajú malo a v klude by som si dal este pár scén navyše. Klobúk dole, takýchto filmov sa točí dosť , no len malo z nich majú takú kvalitu a človek pri nich nevie predvídať koniec po prvých minútach ...

Pot a krev (2013)

Po dlhej dobe naozaj film ktorý je pre mňa úplná špička. Naozaj už dlho nám nikto nepripravil tak zaujímavo spracovaný film. Skvelí herci , úžasná kamera, scenár....Film nemal snáď jedinú scénu pri ktorej by sa človek nudil. To je pri stopazi vyšedvoch hodin naozaj uznania hodné. Bravó pán Bay

Elysium (2013)

Ja osobne nie som veľkým fanúšikom scifi, ale tento film bol veľmi zaujímavý. Dobre akčné scény , fajn Damon, výborne spracované LA budúcnosti no a vesmírna krajina Elysium takisto super spracovaná.

Robin Hood (2010)

Robon Hood trošku inak, ten kto čakal klasický príbeh o tom ako sa Robon dostane k bande zo Sherwoodskeho lesa a postupne sa z neho stáva ich vodca zostal určite prekvapený, ale nie nemilo. Príbeh je o boji o anglickú korunu a o snahu francúzov zaútočiť na anglicko. V neposlednom rade tu môžme sledovať takisto príbeh lásky medzi Robinom a vdovou po padlom krížiackom rytierovi. Tento film mal všetko čo u historických filmoch hľadám.

Parchanti (2010)

Mne sa tento film páčil. Na nič sa nehrá, je to taká akčná oddychovka z jednoduchým dejom a sympatickými postavami, ktorá človeka nenudí a neurazí.

Vlkodlak (2010)

od tohto filmu som toho vela necakal a mozno i to je dovod preco som bol v konecnom dosledku pomerne nadseny. Co robi tento film inym je jeho atmosfera, ta je skutocne prepracovana a mne osobne dost pripominala moju srdcovku Mary Railly s Juliou Roberts. Del Toro a Anthony su herci ktorych predstavovat netreba no a Emily Blunt je zase pohladna dievcina vdaka ktorej si pridu na svoje aj milovnici zenskej krasy

Góóól! III. (2009)

už si ani nespomínam, kedy som naposledy písal nejaký koment...ale po zhliadnutí tohto filmu jednoducho musím. Na začiatok...som veľký futbalový fanúšik a videl som Gol 1 i 2....ale gól 3 to je jeden veľký omyl, amatérsky natočený s futbalom má pramálo spoločné a dopozerať tento film je doslova utrpenie. Futbalové scény sú priam úbohé.

13: hra smrti (2006) odpad!

pane Boze to bola ale kravina!!!!!!! .... na dlhu dlhu dobu moj posledny azijsky film...som uz na ne asi alergicky...ale vazne nechapem ako to mohlo mat tak vysoke hodnotenie...