Gangy New Yorku (2002)

Tento film som si pozrel už asi tretí krát a napriek tomu že od Scorseseho sme videli lepšie filmy, tento si takisto svoj obdiv a uznanie zaslúži....

Veterán (2012)

nic som necakal, nic som nedostal, lacne becko, ktore si clovek pustit moze, ale najde sa len malo takych ktorych moze skutocne zaujat....

Policajt na odpis (2013)

Hvízdej a sleduj jak tančí..... Lacné béčko, na ktoré si možno už zajtra nespomeniem...pri niektorých filmoch je niekedy menej viac a toho sa mohol držať aj tento

Vyděrač (2007)

Jasné že to nie sú plnohodnotné 4 hviezdy, ale film má držal pozorneho od začiatku do konca a to sa cení. Navyše myslím si že tento film je jeden zo tych ktoré človeku chvíľu v pamäti ostanú.

(Ne)zadaní (2013)

Z mojej strany sklamanie, mal som čo robiť, aby som sa dokázal na film ako tak sústrediť a to len vďaka tomu, že mám taký zlozvyk keď niečo začnem pozerať, tak až do konca

Barvy (1988)

Tento film som si úmyselne vybral, kvoli tomu, že takzvané "Cop movies" naozaj možem, navyše takisto otázka gangov v LA a život tamojších ľudí ma vždy zaujímal. ALE......po pravde napriek dobrým výkonom hlavných hrdinov som z tohto filmu bol mierne sklamaný. Pokiaľ by som musel porovnávať tak určite filmy ako Training day, Králi ulice či Brooklyn Finest u mňa majú určite navrch. Čo sa zase týka toho vyobrazenia života obyvateľov obkolesených gangami filmy ako 187 alebo Medzi riadkami pre mna osobne boli daleko zaujimavejsie.

Pod zemí (2014)

Moc horory neoblubujem, ale tento bol spraveny naozaj zaujímavo a môžem povedať, že ta stopaz mi utiekla naozaj veľmi rýchlo a ja som sa vôbec nenenudil.... Jediné čo by som vytkol je koniec, ten by som si vedel predstaviť zaujimavejsi.

Počátek (2010)

Ked som tento film videl prvy krat este ako horucu novinku, dostal odo mna len priemerne hodnotenie, kvoli tomu, ze som ho nepochopil, tak ako mnohi, nedavno som si ho pozrel este raz a svoje hodnotenie som o jednu hviezdu vylepsil, pretoze svojou inovativnostou si to film zasluzi, navyse som ho uz ako tak chapal a napriek dlhsej stopazi som sa pri nom nenudil

Na vítězné vlně (2014)

Som sportovy fanusik, takze mozno moje hodnotenie nie je moc objektivne, film si kazdopadne ide takou tou obvyklou cestou ktoru sme uz videli mnoho krat, napriek tomu, ze sa jedna o film inspirovany skutocnymi udalostami, ale takych je vacsina , ktore sa zaoberaju sportom, no a tento v tej velkej konkurencii svoj tien neprekrocil, ale kazdy kto ma rad sport si ho pozrie a nudit sa nebude.

Vlk z Wall Street (2013)

Filmy ktore si tento rok 2014 zasluzili odo man pat hviezd spocitam na prstoch jednej ruky, no a tento medzi ne pravom patri, je to jeden z tych filmov, ktore si opat rad pozriem, napriek tomu, ze clovek si taketo filmy pamata velmi dobre