Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

Nezapomenutelná je pro mě servírka Ursula v podání Lisy Kudrow a díl, který je celý natočený na jednu klapku u dveří do ložnice

Trofej (2008) (TV film)

ta kamera...!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Někdy je konstrukce dílů trochu nestabilní a IT Crowd, natož Black Books, to z vrcholu mé seriálové hitparády v žádném případě nevyhodí, ale je to fajn. Update- s právě probíhající druhou sérií zvedám na 4 hvězdy

Láska In Memoriam (2007) (TV film)

Lidi neblbněte! Jakej odpad? Tohle bylo tak zábavný, nápaditý a hlavně trefný! Třeba porada zpravodajství se svym "tu sebevraždu bych vypíchnul", nebo majitelka garsonky s manželem,... Vždyť to byla paráda. Pro mě rozhodně jedno z nejpříjemnějších překvapení měsíce. A kupodivu mě tu bavila i "přece nejsem uplně blbá" Štíbrová :) A mimochodem- to doufám nemyslíte vážně, že byť jen přemýšlíte nad tím, že by to tvůrci brali vážně... No tak!

Goyovy přízraky (2006)

Výborný námět, nepřekonatelný Javier Bardem, perfektně padnoucí hudební doprovod... Jen Natalie jako Ines po 15 letech mi prostě neseděla. Samozřejmě nemyslím herecky, ale ten vzhled- promiňte, ale to nebyl člověk po 15ti letech věznění, to byla 20ti letá holka nastříkaná na bílo.

Derren Brown: Magie a manipulace mysli (2004) (pořad)

Mě teda ty jeho věci docela dostávala. A pro ty, co říkají že je podvodník, když "neuhodl co si mysleli"- to bude proto, že to byl českej dabing- ta manipulace, díky který jste měli myslet na věci, který vám určí, funguje i na základě zvuku a třeba i rytmu slov, takže to v češtině víceméně ztrácí smysl.

Shortbus (2006)

Já nevim, ale mě to teda i přes to všechno "softporno" přišlo jako obrovsky citlivej a krásnej film.