Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný
  • Akční

Recenze (1 620)

plakát

Bakaláři - Vkladní knížka (1972) (epizoda) 

V podstatě pitomou baka povídku s ještě pitomější zápletkou (s Haničincem v roli českého Columba) vytahuje nad průměr přítomnost skvělé Slávky Budínové. Nebýt jí ani bych to nedokoukala.

plakát

Profíci (1985) (TV film) odpad!

Jediný smích, který u této "komedie" zazní, je smích plný úlevy u závěrečných titulků, neboť je divák rád, že to ve zdraví a s minimem následků přežil.

plakát

Vraždy na Shetlandech (2013) (seriál) 

S čím by se Seveřani babrali minimálně 8 dílů, vyřeší Perez za dva díly. Což je neskutečně sympatické, ale bohužel to platí pouze pro první dvě série. Ve třetí už je jeden případ natáhnutý do dílů šesti a to osobně vidím pro napětí a celkové vyznění lehce likvidační. Nicméně pořád se jedná o nadstandardní záležitost a já se hodně těším na čtvrtou sérii, která se právě začíná vysílat...

plakát

PopStory (2016) (seriál) 

Netančím, nemám rytmus, občas se ráda zakymácím, přesto mám k hudbě velmi silný vztah a i proto mi udělaly neskutečnou radost taneční "kreace" některých účinkujících, na jejichž tvorbě jsem (jako malé dítě) ujížděla a dle jejichž vzoru jsem se snažila o jakousi formu pseudotance... Pro mě pěkný dokument a zároveň připomínka hitů let minulých.

plakát

Blade Runner 2049 (2017) 

Dokoukat tenhle film do konce je jako vrcholné zenové cvičení. Nezvládla jsem to napoprvé... Ani napodruhé...

plakát

Bakaláři - Vrátný (1984) (epizoda) 

Tito Bakaláři mají jediné plus a tím je jejich podtitul "Když jsem přestal věřit na zázraky", neboť já jsem na ně díky této povídce přestala taky věřit a žádný zázrak už od nově reprízovaných starých baka povídek do budoucna nečekám. Velmi slabý příběh...

plakát

Dabing Street - Studio B (2018) (epizoda) 

Krobota mám sice ráda, ale jeho variace na režiséra Krejčíka byla spíš než vtipná dost trapná. Zlatej Barťák v prvním dílu.