Preacher (2016) (seriál)

Šokující, úchylné, demoralizující, přesto originální a skvělé. Hodnocení: 89%

Narcos (2015) (seriál)

Shlédnuta první série a hlavně díky Mourovi skvělé. Hodnocení:94%

Byeonhoin (2013)

Vše už tu bylo řečeno, film je opravdu silným zážitkem a Kang-ho Song v něm podal opravdu famózní výkon. Hodnocení:91%

Hra o trůny (2011) (seriál)

Dokoukáno komplet momentálně 10.díl 5 série. musím říci, že spousta věcí zůstává otevřených. A některé věci postrádají logiku, ale v tom je ta opravdovost Her o trůny. Těším se na další pokračování plánované na rok 2016. Hodnocení: 5. série 92%. 6. série nezklamala i když si člověk říkal, že nebude snadné tempo udržet, ovšem opět petelice. Hodnocení 6. série 94% celkově:95%

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Shlédnuta poslední série, trošičku slabší než předchozí 3 ale dalo se to :) Hodnocení 78% Jinak jako celek 90% a pět hvězd.

Kód Enigmy (2014)

Vše mými předřečníky nebo "předepisci :)" sděleno. Nicméně položil bych si otázku, která mne zkrátka donutila dát plný počet, jak se z takovéhoto nabízelo by se jednostranného tématu podařilo vyždímat takhle silný snímek. Benedict Cumberbatch ač nevím co si mám o něm myslet vynikající herecký výkon. Smekám před celým ansáblem před i za kamerou a uděluji pět hvězd. Hodnocení: 90%

Pád (2013) (seriál)

Shlédnuty obě série. Výborné až na ten velice náhlý konec v lese. Hodnocení: 88%

Predestination (2014)

Mě z tohoto snímku snad jen vyplývá snad jen myšlenka, že není větší lásky než sebelásky. Nevím možná jen z mé strany špatně pochopeno, nicméně velmi slušný příběh a pět hvězd ode mne. Hodnocení: 85%

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Zatím shlédnuta I. série tedy XII dílů. Velice stylová a precizní záležitost se vším všudy. Smekám klobrc. Hodnocení: 94% Shlédnuta II. série XII dílů. Chloupek slabší než první, ale stále velmi nadstandardní podívaná 90% bravo Martin Scorcese Shlédnuta III. série XII dílů. Zase to nabralo grády a proto 94%