Dům tisíce mrtvol (2003)

Rob Zombie je kráľ nie strašidelných filmov o ktorých si myslí že sú horory. Na chlapíka ktoré hraje Heavy Metal som čakal viac než je to, oproti Halloweenu je to komédia. Aj tak je El Superbeasto najlepšie čo mohol stvoriť a toto zase najhoršie.

Halloween (1978)

Jeden z najpopulárnejších starých hororov je práve tento napínavý a zaujímavý Halloween. Ktorý bol proste skvelým začiatkom serie Halloween ktorá im až tak celkom nevyšla ako mala,proste jednotka najlepšia nemá na ňu ani Noční Múra (Nightmare On Elm Street) ani Piatok Trinásteho (Friday 13th)..... Musel som tomu dať päť hviezd lebo v jednu chvíľu ma tento film neskutočne bral. Proste lepšiu adaptáciu už o tomto filme spraviť nemôžu ani Rob Zombie s tým novým remakom bol hrozný.

Hon (2012)

Niečo také perfektné nájdete len v TESCU v Prešove v oddelení filmov a hier, tam kde som to našiel ja. Perfektné dramatické dielo ktoré si navždy zapamätám a navždy my bude pripomínať to že Lucas (Mads Mikkelson) sa len tak nevzdal. Proste keby so mal zostrojiť tabuľku Top 10 naj. drama tak by tom tam jednoznačne bolo.Toto si päť hviezd zaslúžilo. Sprvu som si mysle že pozerať to v pôvodným jazyku bude zlé ale vyšlo z toho to že to bolo oveľa lepšie než po CZ tie titulky za to stály.

Fantastická čtyřka (2005)

Z prvu to nevyzerá až tak dobre ale po chvíli sa to zmení k lepšiemu a aj viacej akčnejšiemu. Ja viem že MARVEL to v tomto prípade nespravil ako úplne chcel ale aj tak dobré.Predsa to nie je najhorší MARVEL film ? Ale aj tak si myslím že najlepšie čo tam bolo je Jessica Alba ktorá sa tam podľa mňa hodila viacej než Kate Mara v novej F4. 2 hviezdičky si to predsa len zaslúžilo.

Odebrat z přátel (2014)

Človeka ktorého napadlo niečo také ako toto je podľa mňa divní. Rozhodne by som nezomrel počas hovoru na skype. Proste vidno že každím rokom sa horory blížia k horím nie k lepším to ma na tom zaráža najviac. Proste veľmi slabé.

Na sever Severozápadní linkou (1959)

Proste genialita väčšia než je samotné psycho. Niečo také by dokázal stvoriť len Alfred Hitchcock. Proste genialita sama o sebe 5/5.

Warrior (2011)

Proste je to výborný film čo sa týka športu, ale ani dramaticko nie je spravený zle. Podľa mňa je to najlepší film z Tomom Hardym v ktorom kedy hral,proste boxer ktorý je zároveň aj mariňákom a hlavne veľmi nahnevaným bratom. Určite som mal veľmi dobrý dôvod dať tomu päť hviezdičiek a ten dôvod je že som sa pri tomto filme rozplakal ako pri žiadnom inom áno rozplakal som sa už aj pri viacerých filmoch ale tento ma odrovnal hlavne pri poslednom zápase, a vo chvíli ked sa začal hádať s otcom. Podľa mňa to je najlepší boxersky film všetkých čias ktorý neprebil ani Zúriví Býk ani Rocky a ani Million Dollar Baby. Proste paráda sa na to pozerať perfektná hudba,kamera,scenár,,, Proste všetko,viacej už nemám čo napísať.

Stanley Kubrick: Život v obrazech (2001)

Rozhodne najlepší dokument ktorý som kedy videl o mojom naj. režisérovi Stanleymi Kubrickovi o jeho živote a filmoch ktoré kedy natočil a je ich celkom veľa. Dožil sa celkom krásneho veku 70 rokov je škoda že zomrel a nemohol natočiť ašte nejaké iné perfektné dielo aby sa mohlo zaradiť k jeho najlepším. Ako som už spomínal je škoda že zomrel,ale tento dokument nám ho pripomenul už od jeho detstva .

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tento film by si zaslúžil aj viacej než päť hviezd dal b som mu aj šesť. Jeden z najdivnejších príbehov ktorý som kedy videl,a to sa mi na ňom páčilo najviac. Veľmi pekne zakončenie tohto perfektného Fincherového diela,síce oproti Sedem (Se7en) to lepšie nie je ale aj tak asi jeho tretí naj. film. 1. je samozrejme Se7en, 2. Klub Bitkárov a 3. Podivný prípad Benjamina Buttona. Ako som už spomínal na začiatku proste 5/5. Aj ma celkom teší to že vo viacerých Fincherových majstrovkých diel hraje práve Brad Pitt .