• Thriller

Manželství po italsku (1964)

Ten film jsem viděla nesčetněkrát Mastroianni byl fakt idol.Se starými filmy se v poslední době roztrhl pytel.Podle mě se tím látají "díry" v absenci kvalitní současné tvorby. To radši ani nebudu rozebírat.Čisté zoufalství

Stíny smrti: Most zapomenutých (2019) (TV film)

sleduji řadu kterou tv nabízí.někdy je to jako na houpačce=někdy horší a někdy lepší.Ale vzhledem k tomu že je tam v těch dílech zachyceno evropské "klima" tak zarputile usedám k tv a jen doufám že když ten který díl je slabší tak další bude lepší.Stává se.Někdy je "unavený " scénář,někdy se nedaří hercům.

Drive (2011)

dobrý úvod ale to je tak všechno.nemožné filtry

30 minut nebo méně (2011) odpad!

film mám v albu založený několik let...mohl tam zůstat dál.Nulová hodnota A dělat legraci sprostými hláškami a gesty je dosti laciný počin

Purpurové řeky (2018) (seriál)

velké zklamání pokračuje.Ten včerejší díl byl naprostá katastrofa.Nejzajímavější byl začátek s drony.Jo a záběr na "prdelku " Škody.....Kterou do záběru přijela namachrovaná policajtka či co...

Vlna za vlnou (2016)

pro mě velké zklamán - Italové srandu umí! Tady nebyl moc silný scénář a absolutní propadák zpracování na kterém se podíleli režie spolu s herci

Vpich (2011)

Film s nadčasovým tématem: zisk nad zdravím.Za každou cenu! Z lidí se stávají pokusní králíci.jsem ráda že jsem film mohla vidět.

Tra cielo e terra (2011)

Famózní záběry, názvy měst v popiscích v záběrech.Některá se jinak vyslovují než píší což může být pro diváky neznalé řeči problém.....úchvatné scenérie z výšky.Italská městečka na útesech kdy příroda ukrajuje skálu pod nimi a domy v první linii visí ve vzduchoprázdnu.Bílé vyšisované skály s nalepenými na ně letovisky,zeleň v hájích. modré moře s plachetnicemi a loďkami rybářů, blankytné moře.

Stíny smrti - Vraždy v Lotrinsku (2019) (epizoda)

příběh měl k dokonalosti hodně daleko ale:beru to jako detektivku obyčejnou bez podbízivosti,jakože reálné,bez triků,čehož si cením.Divák má dvě možnosti buď se dívat či nikoliv.Já jsem se dívala.I když děj byl laciný,nenáročný.Zápletka dobrá.herci průměrní.Trochu mě mrzel nekvalitní,nevýrazný slovenský dabing.Což se stává málokdy.