• Thriller

Yukonská veterinářka (2014) (pořad)

na můj vkus moc upovídaná veterinářka=přesně o tom píše Miagy pode mnou.jinak mě fascinuje v jak primitivních podmínkách pracuje ona a i farmáři.Na naší rovnoběžce nevídané a nepochopitelné.I když tady se taky najdou trestuhodné výjimky.kterým strádající zvíře nic neříká.Dívám se na pořad jen proto že mě zajímají naprosto odlišné podmínky práce zemědělců

Opojení mocí (2006)

film tématem aktuální v každé době.Spíš ale šlo o osobní život soudkyně kdy zahleděná do své práce byla jako kůň s klapkami na očích...až do doby ,než její manžel neunesl tíhu její nesmlouvavosti...

Zjevení (2018)

Příběh ukázal jak se Meriem vlastně pro své ambice zachovala jako kudlanka a použila Annu jako nástroj vlastního osvobození.A ukázal slabinu církve.Manipulovat věřícími.Závěrečný pohled Jacquese na Meriem mluví za vše...Famózní výkon Lindona.vynikající kamera.Exteriéry....herci prakticky bez nalíčení.

Stíny smrti: Vražda v Luberonu (2018) (TV film)

Další v řadě Vraždy v....oblíbila jsem si je pro jejich neagresivní pojetí ,všechno v klídku:někdo zlobil tak ho klepli a vyšetřovačka.Žádní vymachrovaní poldové- to já můžu!

Riviéra (2017) (seriál)

co to sakryš bylo????příšerná kamera , maskérky se vyřádily.Třeba Leně Olin bylo asi 60 let a vypadá jak přepečená kachna.Vysušená.Když vidíte fota herců v civilu ani jeden nedělá tak nechutný dojem..Nenechám se odradit.Scénáře a režie se ujalo víc lidí tak snad jen rozjezd byl tak příšerný

Agnus dei (2016)

scénář dobrý i kamera.Vadila mi silně postava lékařky v podání herečky Laage.Hodně ubrala na síle příběhu

Jude (1996)

příběh který vás udrží v pozornosti od začátku do konce.Příběh lásky v době nadvlády církve Winslet opravdu svoji roli ztvárnila velice dobře.Rebelka a vzápětí dospělá zhroucená žena.

Stíny smrti: Tajemství baziliky (2018) (TV film)

tradiční Vraždy v ...nic světoborného spíš v třídě B ale zpracování scénáře poměrně dobré.Poměrně.V tomto díle byl i slabý dabing.Ale i tak se těším na další

Stíny smrti: Vražda v Roches Noires (2018) (TV film)

na Vraždy v...se dívám ze zásady:jsou točeny evropským způsobem .Ale někdy,jako třeba v tomto příběhu,to zvlášť drhne.Ale scénář dobrý