• Thriller

Noční jízda (2019)

přesně takhle si představuji že fungují mafie.Dostat se do vysněné země ještě není žádné terno.Ten kluk byl natolik inteligentní že to věděl ale v zoufalé situaci v jaké byl ,hrál vabank.A věřit na skvělé zítřky s prostitutkou??Konec se dal předvídat už od začátku

Tváří v tvář (2019) (seriál)

těch pět dávám jen za zvědavost jak tohle nechají skončit.Místnost se skříněmi IT.To na to policajti nepřišli když našli tělo?

Balada o Ize (2020) (TV film)

příběh který mě dosti dostal do minulosti.Takhle se odehrála tragedie v rodině známých.Přesně jak bylo v závěru filmu :připravená zavazadla v uklizeném pokoji a utonutí matky.V reálu dobrovolné??To se taky nikdo nedozvěděl.Starý člověk je jako starý strom.Ten taky násilné přesazení nepřežije.Má hluboko zapuštěné kořeny.Moderní,uspěchaná doba nese svoje ovoce.

Vůně (2020)

opravdu jsem nenašla nic co dělá tento příběh něčím vyjimečným.Něco jako že král Miroslav naučil pyšnou princeznu poprosit a poděkovat???Podle mě to spadlo do laciného ,podbízivého céčka.A to ,co se týče evropské tvorby, beru téměř vše.

Moscow Noir (2018) (seriál)

pět pouze a jen pro Palssona.Scénář mi trochu  připomíná McMafii.Skoro jako z jedné dílny.Ale tady se spíš asi tendenčně buší do Ruska.Scéna s ugrilováním(i s čoudem) toho mouly byla fakt originální.To jsem ještě neviděla .A že jsem toho už viděla!

Španělská princezna (2019) (seriál) odpad!

totální podraz na divácké fajnšmekry.USA evropskou historii neumí.Šmytec! P.S.výběr herců bylo jedno fiasko

Bohemian Rhapsody (2018)

nic úchvatného jsem v příběhu nenašla.Ač jsem pilně hledala.Herec který ztvárnil Fredieho to byla naprostá katastrofa.Jen ta podoba kolidovala s reálem až přespříliš.Fredie byl můj oblíbenec ale nevšimla jsem si,že by si až tak velmi cucal svoje zuby.Herec měl očividně falešné a hlavně z profilu při zpěvu, vypadal jako řehtající kůň.Sic jsem slyšela hity Queenů ale to bylo všechno.Ty to taky táhly ale za mě to bylo velmi laciné!

Fotograf (2015) odpad!

jaktože mě to ani nepřekvapilo???Ta upocená bída.Též se divím mistrovi Saudkovi že dovolí aby tohle zůstalo v archivu pro budoucí generace které budou ctít jeho díla ale tohle je bude konsternovat.Čistá komerce.Nic víc.

Příjezdové cesty (2019)

těch plných pět je jen za výkon toho malého kluka.Byl famózní.Jinak scénář měl spoustu hluchých míst

Papíroví pavouci (2020)

samozřejmě že psychocká nemoc je vážné téma .Jako samotnou ji nezpochybňuji!Ale zde scénář vše šouboval s cílem diváka rozrušit.A kdo tu nemoc nemá tak ji dostane..Obrazně podáno.Znám několik psychicky narušených lidí ve svém okolí a je to dosti tragedie i pro zdravé je potkávat.Obzvlášť potkávání mladých postižených .Otázné individálně je ,z jakého důvodu se u nich projevila.V Americe je obecně známo ,že je tam veliká spotřeba psychofarmak.Viděla jsem dokumentární pořad o té situaci.Byl sice staršího data ale nepochybuji že lékové korporace ten byznis mají dál