• Thriller

Jeden za všechny (2020)

připomělo mi to budovatelské filmy:když budeš hodný, budou hodní i ti ostatní....I kdyby ti měli skákat po hlavě..

Vítejte na konci světa (2021) (seriál)

Norská klasika.Nikam nepospícháme,tak si s natáčením pohrajeme.Všechno sedí.I scéna se sraženým psem a svědek činu ve křoví..:-))Prostě vše má svou logiku

Whitney (2018)

Tak to teda byla bomba.Kvalitně zpracovaný scénář s dosti mrazivými detaily.Takhle natočit život  populární osoby lze jen v případě,že ho za jeho života pronásledovali paparazzi, když přitahoval čtenáře bulváru.Pokud plnil stránky bulváru apod.Whitney byla famózní zpěvačka se zlatem v hrdle.Doslova.Přiživil se na ní mkdekdo.A tragedie byla když si pustila do života šmejda se kterým si navíc pořídila i dítě.To nemohlo skončit jinak než jízdou do pekla s drogami a alkoholem.Tahle křehká žena vlastně živila zástup příživníků ve svém okolí a bulvár .Který její život náležitě rozmáznul.

Na špatné cestě (2020)

nijak mě to nezaujalo.Na mě scénář dělal dojem ,jakoby filmaři chodili kolem kaluže a opatrně zkoušeli jak je hluboká.Zbytečný snímek bez přidané hodnoty.

Střípky (2021)

Celkově nebyl film ničím zajímavý.vynikl jen Washington.Maleka zkrátka matka příroda nijak moc nepotěšila.Vzhledově.Předkus,číslo obuvi, vzhledem k výšce, na mě dělalo dojem chaplinovské chůze.To byly dosti rušivé elementy.Další bylo švenkování mezi scénami.Kupodivu kvalitní scénář a zaplať pánbuh absence hudby která přeřve mluvené slovo.A ubral tomu na grádech český dabing.Nikdo snad nemá  tolik dýchavičných herců jako Česko.Přišlo mi že se vlastně snímkem prohuhňali.

Papírmaš (2020)

komedie????Spíš parodie na komedii.Sentiment z toho přímo kapal.U filmu ,který mě zaujme ,chci vědět jak příběh dopadne.Tady mě to nezajímalo

Dotyk (2020)

Scénář dobrý ale ne kvalitní a totálně tomu srážela body SZczepanowská.Její práce s rukama mi přišla jakože už už vzlétne....Pochybuju že Čína by to takhle natočila

Juno (2007)

tak já jsen se pobavila.Ellen(dnes Elliot) to táhla(táhl)sama.Sice to místy skřípalo a to fest,klasicky americky.Kdo jiný taky dokáže okolo těhotnýho břicha udělat kabaret,že?

Tina Turner (1993)

vůbec mě to nezaujalo .Basset působila jako transka kdežto originál Tina byla nádherná ženská která podium vždy rozsvítila.U Fisburna se maskéři taky dvakrát nevyznamenali.A dabing byl opravdu příšerný!

Kluci z Bromley (2018)

zase trochu jinak natočený příběh z fotbalového prostředí.Nic světoborného.Obyčejně vykreslený život na trávníku někde stranou.I tam se rodí hvězdy tak proč se nesnažit,že jo?Važme si toho co Británie točí.není zřejmě daleko doba kdy to EU zatrhne.Zase jen politika