• Thriller

Dohoda je dohoda (2008)

pohodově natočená "akční" pocitovka.Budete se dívat až do konce pomalu bez mrknutí oka.To si pište.Protože dopředu nevíte jak to skončí.Famózní Crook

Doktorka Fosterová (2015) (seriál)

zas taková výhra to není.Místy to skřípalo až hrůza hlavně vedlejší role.Slabý scénář nezachránila ani Jones.Ústřední postava :chlap který pěstuje postelovou gymnastiku, potom nemá prostor v mozku kde by řešil průsery všedních dnů.Ještě že jdou dvě epizody najednou.Dívat se budu jen proto,že mě zajímá jak Gemma pořeší mizející finance.

Lola Pater (2017)

Příběh je podaný tak,byste věřili na reál.Tutově!Žádné oblbování diváka zbytečnými slzavými scénami i když některé jsou opravdu dojemné.Vypořádání se se svým já a poprosit o pochopení i syna.Vynikající,skvělá Ardant.

Jako bych tam nebyla (2010)

silný příběh a je otázné komu a proč ta válka posloužila.Myslím ,že Balkánci by si to natočili jinak,syrověji. Tragedie je VŽDY o to větší,že oběti válek jsou vždy na obou stranách!

Nahoře je ticho (2013)

Příběh náročný na pochopení.Muž který žije život ve stínu otce a pojí je smutná minulost.

Život Adèle (2013)

příběh ze všedního života .Takových se dějí stovky.Natočené typicky francouzsky.Vše se děje spíš formou diskuse a rozhovorů.Přispívají k tomu i velmi blízké záběry kamerou na tu kterou osobu aby okolí nenarušovalo kompatibilitu.Nenáročné na interiéry i exteriéry.Tzv.stačí stůl a postel.A sklenky vína v ruce.

Playhouse uvádí - Únos (2014) (epizoda)

beru to tak,že jindy by podle scénáře natočili stominutový film a zde se to podstatné vešlo do pár minut

Útěk z věznice Maze (2017)

Snímek natočený PODLE...tak jestli to tak bylo nevíme ale Irům o něco šlo a bojovali za to.Jestli se nám to líbí nebo ne je jim u zádele.

Route Irish (2010)

Každý by měl sedět na zadku ve své zemi