• Thriller

Královská aféra (2012)

Inteligentně natočený "historický" film.V úvozovkách proto,že si neumím představit ,že to až takhle probíhalo.Ale budiž.Dobrá kamera a exteriéry,kostýmy a masky to vše umocnilo atmosféru

Mission London (2010)

sice dávám pět protože ve filmu byly chvíle kdy se opravdu zasmějete.Ale v zápětí upadnete do monotónní nudy.Ale jen na chvíli abyste zase byli vyburcování akcí která vám pošimrá bránici.Akci kolem zmizelých kachen by nevymyslel ani holyvúd.Bulhaři si dělají zkrátka legraci ze všeho.Docela mě to překvapilo protože doposud jsem viděla jen snímky z polorozbořených vesnic s dobytkem na návsích a plno otlučených ještě pojízdných vraků.A najednou tahle sranda!

Sladký útěk (2015)

jenoduchý děj,Ale s dobrými scénami které vás dojmou i rozesmějí.Nic nebrat vážně.Dobrá kamera ,dobří herci a velice dobrý výběr exteriérů

Smrt v Sarajevu (2016)

Každá válka je sviňa,na obou stranách jsou mrtví a každý si bojuje za svou pravdu

Poslední zima (2011)

Nic úchvatného ale speciálně dobře natočený příběh z těžkého života horalů.Ten kluk se fakt snažil,budete mu držet palce.Ve všem zůstal sám a nikoho nestahoval sebou.Zuby nehty se držel.Opravdu málokdy mi jdou slzy ale tady jsem se neubránila.Rottiers byl víc než přesvědčivý

Dohoda je dohoda (2008)

pohodově natočená "akční" pocitovka.Budete se dívat až do konce pomalu bez mrknutí oka.To si pište.Protože dopředu nevíte jak to skončí.Famózní Crook

Doktorka Fosterová (2015) (seriál)

zas taková výhra to není.Místy to skřípalo až hrůza hlavně vedlejší role.Slabý scénář nezachránila ani Jones.Ústřední postava :chlap který pěstuje postelovou gymnastiku, potom nemá prostor v mozku kde by řešil průsery všedních dnů.Ještě že jdou dvě epizody najednou.Dívat se budu jen proto,že mě zajímá jak Gemma pořeší mizející finance.

Lola Pater (2017)

Příběh je podaný tak,byste věřili na reál.Tutově!Žádné oblbování diváka zbytečnými slzavými scénami i když některé jsou opravdu dojemné.Vypořádání se se svým já a poprosit o pochopení i syna.Vynikající,skvělá Ardant.

Jako bych tam nebyla (2010)

silný příběh a je otázné komu a proč ta válka posloužila.Myslím ,že Balkánci by si to natočili jinak,syrověji. Tragedie je VŽDY o to větší,že oběti válek jsou vždy na obou stranách!