• Thriller

Země zločinu - Zločin na hranicích (2022) (epizoda) odpad!

něco tak stupidního jsem dlouho neviděla.Výkon herců na úrovni žáčků z íá třídy.Alá tak jsme to obšlehli a jdem pro vejplatu.Dole už někdo zmínil dialogy ,takže já je komentovat nebudu.Úroveň české filmařiny už níž spadnout nemůže.

Dzidzio pašerák (2017)

já jsem se extra pobavila.Připomělo mi to potrhlíky z italských Zločinů.Tady když si odmyslíte všude okolo břízy a dosadíte vizuelně olovovníky ,tak je to jakobyste se ocitli na italském venkově.Tohle mi přišlo ještě propracovanější A v žádném filmu jsem neviděla tak rychle utíkat liliputa.Režie si dala obzvlášť záležet - i s kamerou museli být jedno tělo jedna duše .:-)))).Doporučuju.Kvituju že dali titulky.Dnešní český dabing  dosti pokulhává za dobou.

Stíny smrti - Vraždy na ostrově Marie-Galante (2021) (epizoda)

příběh se odehává  na tropickém ostrově.Co mě uchvátilo víc než děj byl záběr jakéhosi obrovského kráteru na jehož dnu se převalovala masa mořské vody.To fakt byla nádhera.Příběh s migrantskou tématikou a tajemstvím kapitánky už byl poměrně slabší.Metvola se jmenovala Roméo a kapitánka Ofélia...to jako fakt vymysleli!Čítankový slovenský dabing.

Životní šance (2011)

Pět  za to, že se tvůrcům povedlo mě rozesmát.Jinak docela ptákovina.Jednoduchá, která ani neurazí.A předloha k novému designu auta - o nevymyslíš :-))))))))

Mladý gangster (2018)

pro mě velké zklamání. Utahaný děj  a zbytešné záběry z barů které měly asi jaksi zaplnit a protáhnout čas.

Tajemství slov (2005)

scénář poměrně jednoduchý ,nemnoho herců.Zúžené exteriéry ale právě v těch slovech pronesených je síla příběhu.A všechny války nechávají na duších šrámy, je jedno na které straně kdo stál.Konec byl poněkud zvláštní.

Stoker (2013) odpad!

po tom filmu jsem sáhla kvůli Kidman.Do hlavní role ale nastrčili scénářem Wasikowskou kterou nesnáším a měla jsem po náladě.Film mě dlouho míjel a kdyby mě minul nadobro tak se nic nestalo.Scéna v autě,výčitky mezi dvěma chlapy ,která měla vše vysvětlit,to bylo něco tak ubohého a laciného!No nic.

Poslední semestr (2018)

ze začátku to šlo jak hodinky ale ke konci už to přestalo mít šťávu a sklouzlo to pilcher slaďáku.samozřejmě téma závažné a tak ho taky měl scénář pojmout!Depp je tvrďák a slaďáky mu vůbec nesedí a i proto si cením jak se s tématem vypořádal se ctí.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

dívala jsem se na to jen proto,že zde hrál můj oblíbenec Mc Gregor.Už jen scházelo aby byl v názvu Mordechaj :-(