• Muzikál

Není nad showbyznys (1954)

No People are show People they smile when they are Low <33333 uzsany film <3 sice v niektorych chvylach trochu zdlhavy a nudny:/ ale inak je fajn ...z celeho filmu je aj tak najlepsie velke konecne finale <3

Svět valčíků (1936)

toto je tak strašne krááááásny film <3 krásna komedia trošku dojímava s krásny Happyendom <3333 rozhodne odpouuuučam kráááásne

Včera, dnes a zítra (1963)

skvely film...skvely herci <3 Sophia Loren a Marcello Mastroianni <3...film je rozdeleny na tri casti, rozlicne role , skvely film odporucam :)

Něco musí prasknout (1962)

Podla mna by to bol super film keby sa dokoncil :/ milujem MM je to moj idol <3 ... v tomto filme absolutne najkrajsia a uplne v nej bolo vidiet ako tie deti obijmala aku mala radost <33 skoda ze sa z nej nestala mama :( milujem tento FILM ... jediny film v ktorom sa MM objavila film ... takze mozem len odporucat :)

Arabeska (1966)

úplne super skvelé zahrané Sophia Loren v tej vani :D to ma pobavilo asi najviec :D super film

Hraběnka z Hongkongu (1967)

Krásny film <3 mne sa páčil krásna romantická komédia <3 skvelé hlavne tomu treba pochopiť ...myslím že Sophia je v tomto filme najkrajšia ever <3333 ( ale ona je dokonalá aj teraz ) môžem len odporúčať

Manželství po italsku (1964)

Tento film je výborny... Na zasmiatie aj na dojatie 😊 je skvelý...práve som ho dopozerala... Môžem len odporúčať

Poslední vlak z Gun Hillu (1959)

Klasicky americky wester ...super zapletka :) hra tam najkrajsia herecka carolyn jones takze super film rozhodne odporucam <3