• Pohádka
  • Rodinný

Rodinný dom (1978) (TV film)

34 ročný Labuda tu hrá syna - žiaka základnej školy.

Teta na zjedenie (1980) (TV film)

obsah: Teta Viera (Kolínska) píše zo Švajčiarska listy synovcovi s manželkou - chce sa tam vydať za boháča. Raz dostanú od nej kávu veľmi zlej chuti. Nakoniec zistia, že je to spopolnená teta. Je to viac-menej kabaret so spevmi.

Marcelka (1971) (TV film)

Hrajú českí herci predabovaní do slovenčiny, napr.: Lipský (Letko), Effa (Labuda), Filipovský (Jarjabek), Hrubý (Mrvečka)

Dobrodružstvo v hoteli (1978) (TV film)

Krátka somarinka (autor: Jozef Bobok). Dvaja klienti hotela (Zednikovič, Nvota) rozbili nočnú lampu. Rozbijú aj druhú ukradnutú. Tretiu ide Zednikovič ukradnúť cez balkón do vedľajšej izby, kde na čierno prespala vďaka prevádzkarovi (Ďuríček) mladá slečna (Vargová).

Poškolák (1975) (TV film)

Krausa dabuje Viera Topinková, Mjartanovú Emília Tomanová. A Tomanová ešte dabuje jedno dieťa, čo nechce Krausovi požičať kľúč.

Deravé vrecko (1983) (TV film)

Taká somarinka (s - Grznárová). Chcel som dať odpad, ale hudba Jara Filipa si to fakt nezaslúži.

Zlatý kolovrátok (1995) (TV film)

Jedna hviezda za obsadenie - Geišberg, Vrzalová, exkluzívna Kapráliková, Oľhová, Šulík... Naopak Kopytovci mi tam vadili a cigáni, tí boli absolútne zbytoční. No a samozrejme zas tu museli byť tie trápne spevy (načo?).